Kde, kdy a jak sledovat další bitvu slovenského bijce Lajoše Kleina?

Klein
Organizace UFC má v sobotu na programu další turnaj, kterému vévodí souboj těžkých vah Rozenstruik vs Gaziev. Byl to právě neporažený Shamil, kdo uštědřil první UFC prohru Martinu Budayovi, kterého dokázal ve druhém kole ukončit via TKO. Shodou okolností se teď Gaziev sejde na jedné kartě s Badyho kamarádem a kolegou Kleinem, kterého čeká další důležitý zápas. Kdy, kde a jak bude možné slovenského borce sledovat?


 

Wow! Attilka je zpátky! Slovenský veterán Végh se pochlubil aktuální formou

Kdy?

Turnaj UFC Fight Night 238 startuje v sobotu v krásných 19:30 s tím, že hlavní karta přijde na řadu kolem 22:00. Tradičně platí zlaté pravidlo, že jeden zápas i s reklamami a podobně trvá cca 30 minut. Lajoš Klein, který jde na řadu jako druhý, tak přijde na řadu zhruba kolem 20:00.

Co?

Main Card (22:00)
Jairzinho Rozenstruik vs. Shamil Gaziev
Vitor Petrino vs. Tyson Pedro
Alex Perez vs. Muhammad Mokaev
Umar Nurmagomedov vs. Bekzat Almakhan
Matt Schnell vs. Steve Erceg

Prelims (19:30)

Eryk Anders vs. Jamie Pickett
Aiemann Zahabi vs. Javid Basharat
Christian Leroy Duncan vs. Cláudio Ribeiro
Ľudovít Klein vs. AJ Cunningham
Abdul-Kareem Al-Selwady vs. Loik Radzhabov

Kde?

Turnaje UFC jsou nově k vidění na programu Nova Sport 6, který vysílá hlavní kartu (i Prelims karty, pokud nastupuje nějaký CZ/SK zástupce, což nyní platí) a který naleznete například v balíčku O2 TV Sport Pack za 299 Kč na měsíc. Prelims karta bude samozřejmě k dispozici i na UFC Fight Pass platformě, kde poběží s anglickým komentářem.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *