Karlos Vémola popřel Nerudova slova a připustil možný černý scénář

Vémola

V polovině roku nás čeká turnaj OKTAGON 58, kterému v Edenu vévodí Odveta století Vémola vs Végh 2. Na tu čekáme už v podstatě necelých 5 let, protože se o ní původně začalo mluvit hned po prvním souboji, který skončil tvrdým KO. Vémola se hned po prohře nechal slyšet, že Végh předvedl skvělý výkon, ale že by to v odvetě bylo jinak, o čemž se nyní budeme moct přesvědčit. Spolumajitel organizace Pavol Neruda navíc po souboji Století zmiňoval, že Vémola nebyl v té nejlepší možné formě, což však Terminátor s odstupem popřel.


 

Wow! Attilka je zpátky! Slovenský veterán Végh se pochlubil aktuální formou

„Karlos byl v den Zápasu století z různých příčin v nejhorší formě za dlouhou dobu. Attila byl díky brutální přípravě naopak ve nejlepší formě. Myslím si, že odveta by vypadala jinak,“ nechal se v roce 2021 po Zápasu století slyšet Pavol Neruda, se kterým však Terminátor nesouhlasí.

„Já si to nemyslím. Já si myslím, že mám kolem sebe tak zkušený tým, že kdybych byl v nejhorší formě, tak by mě do tak velkého zápasu nenechali nastoupit. Vždycky pracujeme a vždy může dojít na nějaké zranění. To je moje největší noční můra. Nikde není napsáno, že se Odveta století v červnu stane. Všichni si to přejeme – fanoušci, OKTAGON, já i Attila to chceme více než cokoliv jiného, ale nikde není napsáno, že se nezraním nebo se Attila nezraní, když se vrátí do přípravy. 

Kdybych byl natolik zraněný a natolik ve špatné formě, tak by mě trenéři nenechali nastoupit. Naopak si myslím, že jsem byl extrémně sebevědomý. Attilu každý podceňoval. Byl jsem v dobré formě. Myslím si, že jeho výhru mnoho lidí nečekalo a z jeho reakcí jsem viděl, že to nečekal ani on sám. To by teď mohla být moje výhoda, že malinko budou nyní podceňovat mě,“ reagoval Vémola pro Sport.sk.
 

Vémola chystá změny

„Co v téhle přípravě bude malinko jinak? Já jsem ten zápas tehdy hrozně chtěl…, dělali jsme PR, dělali jsme různé věci, abychom to vybudovali.

Před tímto zápasem se na to, že si máme s Attilkou v červnu s prominutím rozbít huby, potkáváme až moc často. Tohle je tedy jedna z posledních relací, ve které se vidíme. On se tenkrát zavřel a jenom trénoval.

Dokonce mu museli sebrat telefon, aby se na mě připravil, odříznout od světa a něco takového teď plánuju já. Přece jenom zápasím třicet dva let, chci ukončit kariéru a chci ji ukončit ve stylu a musím se na to soustředit,“ prozradil Vémola v pořadu Král na tahu, že tentokrát rozhodně nemůžeme čekat masivní promo kampaň, jako tomu bylo u prvního souboje, což dává smysl. Oba borci se chtějí totiž naplno připravit a jejich souboj už je vlastně vypromovaný dost, takže v tomto ohledu už není třeba tolik tlačit.
Co nás čeká?

2.3. Ostrava – OKTAGON 54: Start Tipsport Gamechanger 2

Kincl vs Wawrzyniak – o titul střední váhy

Amirkhani vs Machaev

Grabinski vs Duque

Lengál vs Torres

Wanliss vs Siraj

Nafuka vs Bognadović

Legierski vs Kohout 2

Paradeiser vs Korkmaz

Janičić vs Hosseinpour

Ponet vs Rajewski

Roušal vs Neale
  

23.3. Stuttgart – OKTAGON 55

Jungwirth vs Pukač 2 

Poppek vs Kimball

Kertész vs Stolze

Ryšavý vs Topallaj

Bahník vs Cruz

Polívka vs Taburceanu

Cordero vs Schober

Wolf vs Herzberg

Montagnac vs Heil

Szabová vs Gumienna

Scheck vs Serbezis

Austin vs Wójcik
   

20.4. Birmingham – OKTAGON 56

Stanton vs Wojciechowski

Morris vs Álvarez

Škvor vs Fleury

Handanagić vs Dixon

Kalašnik vs Etebar

Rock vs ?

Staines vs ?

Aby vs ?

Frimpong vs Mullen

4.5. Frankfurt – OKTAGON 57

Moeil vs Austin – o titul těžké váhy

 Eckerlin vs Brož 

Keita vs Sardari

Brajshori vs Odunjo

8.6. Praha – OKTAGON 58 – Eden Fotbalový stadion

Vémola vs Végh 2 – o titul polo-těžké váhy
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *