Karlos Vémola odepisoval Budaye, ale nyní musí sledovat jeho úspěch

Vémola Buday

Není to zase až tak dávno, co se mluvilo o možném souboji Buday vs Vémola. Terminátor totiž už od nepaměti touží po sbírce titulů z několika váhových kategorií a jinak tomu nebylo ani před lety, když se Buday dostal na trůn těžké váhy organizace OKTAGON MMA. Tehdy v titulovém zápase ukončil Mindu, čímž si potvrdil šanci v projektu Dana White´s Contender Series, skrze který se stal druhým Slovákem v UFC. Právě Vémola přitom slovenského borce odepisoval a předpovídal mu prohry. Nyní však musí sledovat spanilou jízdu ligou mistrů.


 

Důležité zákulisní info! Už víme, proč Růžička video nevysvětlil a v podstatě se neomluvil

„Nejotřesnější zápas večera. To, co Buday předvedl, byla katastrofa,“ zhodnotil tehdy český Terminátor střet těžkých vah pro iSport.cz. „Nechci se k tomu teď úplně vyjadřovat, protože mě čeká titulový souboj v osmdesát čtyřce a to je moje absolutní priorita. Musím udělat váhu a zvítězit. Ale pak bych se vůbec nebál přeskočit devadesát trojku a jít si pro titul do těžké váhy. Celý život říkám, že na velikosti psa nezáleží, záleží na tom, jak kouše. A Buday v tomhle boji neměl vůbec žádné zuby.“

V té době už bylo jasné, že bude Buday bojovat o UFC smlouvu, v čemž mu Vémola vůbec nevěřil, „Buday v UFC? A co by tam dělal? Po dvou výprascích by se dostal zpět. Není dobrý ani na domácí scénu. Zmlátili by ho jak Martínek, tak i Pešta, a dokonce i já.“

A jak to nakonec dopadlo? Buday má aktuálně v lize mistrů na kontě 4 výhry v řadě (5 pokud počítáme i Contender), je v TOP 15 a jedná o novém kontraktu, což je skvělý úspěch.

 

Buday však Vémolu dávno hodil za hlavu

„Ten Karlosův výpad je dávno za mnou, teď už jsem s tím v pohodě. Jen jsem tedy nikdy nepochopil, proč s tím vlastně tenkrát začal, proč měl tendenci se ke mně vůbec vyjadřovat. Ale bylo mi to celkem jedno, jel jsem si furt svoje. Karlos je holt Karlos, žádná zlá krev mezi námi už není. Jen doufám, že se na mě dívá v UFC. Že pozorně sleduje, jak se mi tam daří,“ reagoval Buday pro Kaocko s klasickým klidem.

Martin totiž není bojovník, který o sobě dává vědět mluvením, ale spíše svými výkony. Aktuálně má na svém kontě sérii 12 výher v řadě s tím, že poslední zápas navíc dokázal ukončit před limitem. Očekávalo se tedy, že přijde automaticky prodloužení smlouvy, o což mělo vedení zájem, ale bohužel nabídlo relativně nevýhodné podmínky, takže se dále jedná. Martin má totiž aktuálně tu nejlepší výchozí pozici, takže by klidně mohl jít jinam za asi mnohem lepší peníze, tak uvidíme, jak se to vyvine.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *