Karlos Vémola nezůstal jen u jedné bomby! Doručil KO a poté i šokující výzvu

Vémola Kincl

I na konci kariéry má Karlos Vémola stále nová esa v rukávu. Kdo by čekal, že slovenského obra Pavola Langera, který měl parametry na to, aby Terminátora porazil, ukončí za pouhých 7 sekund a to ještě via KO, na což už něj rozhodně nejsme vůbec zvyklí. Tím však Vémola s házením bomb a šoky ani zdaleka neskončil. V po-zápasovém rozhovoru totiž poslal jasnou výzvu a na stole je najednou možná největší zápas v historii domácí scény!


 

VIDEO: Podívejte se, jak Vémola za pouhých 7 sekund vyřídil obra Langera

Ano, Vémola sice po prohře s Kinclem prohlásil, že už se do střední váhy nevrátí, protože kvůli hubnutí balancuje na hraně života a smrti. Po čase se mu však slib přeci jen asi rozležel v hlavě. Ví totiž, že jeho kariéra pomalu končí a tak vyhlíží jen ty největší zápasy. A co by bylo větší, než završení velkolepé trilogie Kincl vs Vémola 3?

„Ondro, chtěl bych vás o něco poprosit,“ nechal se Vémola slyšet po drtivé výhře nad Langerem. „Táhneme to spolu dlouhou dobu a já jsem opravdu na konci kariéry. Pomalu se to blíží do finále. Nebojte se, Terminátor bude za chvíli pryč. Člověk v životě udělá několik chyb a já jsem udělal jednu velkou letos na jaře.
     

Nechal jsem jednu malou tlustou 77, aby dál běhala s mým pásem. Kvůli tomu teď všichni musíte poslouchat jeho hloupé kecy. Než se rozloučím s kariérou, tak chci zápasit. Na prosinec pro něj nemáte adekvátního soupeře. Chci trénovat, tak mě to nechte napravit, abych mohl jít s Attilou jako dvojnásobný šampion se dvěma opasky. To je moje jediné přání!“

Je to tak! Vémola vyzval Kincla na třetí souboj, takže máme z ničeho nic na stole mega zápas, který by jistě chtěli všichni vidět a který dává smysl. Jde totiž o dva OKTAGON šampiony z první světové stovky, kteří mezi sebou mají už roky nesmiřitelnou rivalitu a jejichž série je nyní vyrovnaná 1:1. Právě teď je dokonalý čas na završení trilogie a pokud na to nedojde v prosinci, tak už nejspíš nikdy. Klapne to? To bude asi záležet hlavně na Patrikovi, protože OKTAGON podobný souboj jistě moc rád uspořádá.

Co chceš vidět?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...
    

Co nás čeká?

4.11. Manchester – OKTAGON 48

Aby vs Garcia – titulová bitva v rámci muší váhy

Finále OKTAGON Výzvy Anglie vs Irsko

Quickenden vs Smith

Austin vs Mysiala

Rock vs Pokorný

Wanliss vs Bahník

Yousaf vs ? 

Carthwright vs Račić

Lohoré vs Surdu

Chadwick vs Úškrt
 

18.11. Kolín nad Rýnem – OKTAGON 49

Moeil vs Todev o titul těžké váhy

Škvor vs Doussis

Eckerlin vs Apollo

Engizek vs ?

Ilbay vs ?

Eckerlin vs ?

Dyrschka vs ?

9.12. Ostrava – OKTAGON 50

Lengál vs Bark

Kuzník vs Hosseinpour

Bartl vs Lewis

Široký vs ?

Raška vs ?

Roušal vs ?

 

29.12. Praha – OKTAGON 51 

Veličković vs Michailidis – Finál Tipsport Gamechanger

 


2 komentáře na “Karlos Vémola nezůstal jen u jedné bomby! Doručil KO a poté i šokující výzvu”

  1. Pingback: Návrat mýtického bojovníka! Zápasníci reagují na triumf Bobbyho Greena

  2. Pingback: Bellator 300 nabídl několik zajímavých ukončení a tři titulové bitvy!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *