Karlos Vémola má teorii, proč Ondřej Novotný nevyšel Kinclovi vstříc s financemi

Vémola Kincl OKTAGON

Domácí scéna už v podstatě počítala se soubojem Kincl vs Vémola 3, ale nakonec dostaneme titulový duel Kincl vs Čepo s tím, že se pro Vémolu hledá náhradní soupeř. Proč na trilogii nedojde? Patrik Kincl měl prý nereálné finanční požadavky, ale Vémola má trochu jinou teorii.


 

Pirát Krištofič pohotově reaguje na nečekanou výzvu od rivala Vémoly

„Patrik jasně řekl, že do zápasu s Karlosem půjde, a vše jsme na to přichystali. Poté nejprve veřejně řekl, že si to potřebuje nechat zaplatit. Počítal jsem s tím, že se můžeme bavit i mimo podepsanou smlouvu, ale když jsme si o tom společně povídali, tak řekl věci, které jsou jednak mimo smlouvu a rovněž se nedají, co se týče jeho požadavků, přijmout. Tím pádem se vrátil zpět k Čepovi,“ vysvětlil Ondřej Novotný pro Sport.cz, že si dal Patrik Kincl takové požadavky, které nebylo možné splnit. „Čistě finanční požadavky. Jsem překvapený, že si nejprve něco jasně bez dalších požadavků řekneme a týden poté přijde toto. Nejprve v takovém veřejném vyhlášení, navíc je důležité zmínit také velikost požadavků, která byla mimo realitu.“

Patrik Kincl avizoval, že pokud má dojít na trilogii, tak jí bude chtít královsky zaplatit tak, jako měl odvetu zaplacenou Vémola. O jaké částce se bavíme? To můžeme jen spekulovat, ale samozřejmě jde o miliony, protože Terminátor v minulosti hned několikrát potvrdil, že se postupně vypracoval tak, že nejprve bral tisíce, pak desetitisíce, následně statisíce a dopracoval to až na miliony.
     

Vémola má teorii

„Pochopení pro to, že si řekl o více peněz, mám určitě. On si mohl říct o peníze, ale OKTAGON mu to nemusí dát. To, že mu to OKTAGON nedal, si vysvětluju i tím, že ne že by na to nebyly peníze, protože OKTAGON je dnes velká organizace, ale vysvětluju si to tím, že chtějí Kincla malinko chránit, abych jim ho nezabil tak, jako jsem zabil Langera.

Já si nemyslím, že Ondra Novotný nedal ty peníze, protože by na to neměl, ale spočítal si do budoucna, že by se mu nemuselo úplně vyplatit dát hodně peněz někomu, koho já mohu zabít a vymazat tak, jako jsem vymazal Langera. S hvězdou by byl konec. Uvidíme. Je to rozhodnutí Kincla a OKTAGONu a já to respektuji. Já jsem ten zápas vymyslel, protože si myslím, že nic víc už by být nemohlo. Klidně však vezmu i jiného soupeře. Ale koho?“ nabídl Vémola v rozhovoru pro CNN Prima NEWS zajímavou teorii o tom, proč OKTAGON nevyšel Kinclovi s finančními podmínkami vstříc.

Terminátor nicméně nelenil a včera vyzval Piráta, Puetze a také Materlu, tak uvidíme, zda se někdo chytí. Pirát už reagoval, ale vše je zatím jen na začátku.
    

Co nás čeká?

4.11. Manchester – OKTAGON 48

Aby vs Garcia – titulová bitva v rámci muší váhy

Finále OKTAGON Výzvy Anglie vs Irsko

Askham vs Doussis

Quickenden vs Smith

Rock vs Pokorný

Wanliss vs Bahník

Yousaf vs Deh

Carthwright vs Račić

Lohoré vs Surdu

Chadwick vs Polívka

Gelezi vs McDonald
    

18.11. Kolín nad Rýnem – OKTAGON 49

Moeil vs Todev o titul těžké váhy

Eckerlin vs Apollo

Engizek vs ?

Ilbay vs Fry

Kalašnik vs Stolze

Dyrschka vs ?
    

9.12. Ostrava – OKTAGON 50

Keita vs Samsonidse – o titul pérové váhy

Paradeiser vs Buchinger 2 – o titul lehké váhy

Lengál vs Bark

Kuzník vs Hosseinpour

Bartl vs Lewis

Široký vs Nafuka

Raška vs ?

Roušal vs ?
    

29.12. Praha – OKTAGON 51 

Kincl vs Čepo – o titul střední váhy

Veličković vs Michailidis – Finále Tipsport Gamechanger

 


1 komentář na “Karlos Vémola má teorii, proč Ondřej Novotný nevyšel Kinclovi vstříc s financemi”

  1. Ubrečený Vemola, na kterého „se stojí řada“.
    Ještě chvilku a bude to mezinárodní spiknutí. Vlastně už to je mezinárodní spiknutí Attila je ze Slovenska a taky nechce být ten kosočtverec, který stojí řadu na Vemolu, a čekat až se panu Vemola uráčí 😂
    A k penězům pro Kincla. Naprosto to chápu. Během přípravy na zápas poslouchat tady tyhle ty sračky nebo ještě horší… A navíc, Kincl vyhrál a Vemola vypadal, jak vypadal

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *