Juráček zdrháček? Matúš svým tvrdým ukončením zavřel pusu kritikům

Juráček

Součástí turnaje KSW 91, skrze který organizace KSW již potřetí zavítala do České republiky, byl i nováček Matúš Juráček, který byl v minulosti za svůj styl ze strany některých fanoušků kritizován, ale nyní se kritika jistě nedostaví. Juráček totiž předvedl skvělý výkon, který korunoval tvrdým ukončením, které znamenalo snový vstup do KSW.


Jak vypadaly bodové lístky titulového zápasu Mircea vs Brichta?

Juráček má styl postavený na držení vzdálenosti a kontrech, čehož umí díky svým skvělým boxerských schopnostem naplno využít, ale ne každý fanoušek z toho bývá úplně nadšený, protože zápasy pak nejsou tak akční, jak by si možná někteří přáli. To se však rozhodně nedá říct o posledním souboji, ve kterém český borec doručil tvrdé ukončení. „Vím, jak mi lidi říkají. Juráček zdrháček a podobně. Ale když se vyhrává, neřeším to. Důležitý je, co mi řeknou trenéři a přátelé. A ukazuje se, že umím zápas odkontrolovat, ale i vyhrát na knokaut. Jsem klasický střeďák. Nemám nejsilnější úder, ale umím přijmout a dát. To jste si mohli všimnout,“ rozpovídal se Juráček pro iDNES.cz.

Výhra se však nerodila snadno, protože Fadipe v jeden moment nebezpečně zahrozil, „Určitě jsem udělal spoustu chyb, ze začátku jsem se nemohl chytil a asi mě i nahulil. Mám mžitky, něco si nepamatuju. Lidi dokonce říkali, že jsem si v jeden moment sednul na zadek… Nakonec jsem rozjel kombinaci, kterou jsem si chystal v přípravě. Přední spodek, zadní hák a přední hák. Padlo to. Jak jsem ho trefil, věděl jsem, že musím okamžitě jít k němu a pálit do něj dál.“
„Dobře jsem se připravoval s mými trenéry. S Viktorem Petrlíkem jsme přesně tuhle kombinaci, na kterou jsem dnes vyhrál, najížděli. Tu mě naučil on. Lapovali jsme to stále dokola. S Davidem Vyvážilem, který je se mnou od malička úplně od začátku, jsme to zvládli. Arleta navíc přinesla štěstí. Dal jsem KO, takže Juráček Couváček umí občas někomu i zajebat, což je docela fajn. Děkuji všem,“ reagoval Juráček na důležitou výhru. 

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by KSW Czech Republic (@kswczechrepublic)

 

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by KSW (@ksw_mma)

 

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by KSW (@ksw_mma)
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *