„Jsem rád, že Píno nebrzdí kluky na úkor nějaké politiky,“ reaguje trenér šampiona RFA

Už na konci května fanoušky čeká další galavečer organizace PML, který nabídne hodně zajímavé a atraktivní souboje podle pravidel Muay Thai a MMA. Na turnaji v Nitře se představí například Ivan Buchinger, Matúš Arpáš, Milan Paleš nebo Radovan Úškrt, který se utká s šampionem organizace RFA Viktorem Červinským. Tento souboj vyvolal na sociálních sítích menší emoce, ke kterým se nyní vyjádřil trenér šampiona RFA Jiří „Čibi“ Čibera.


Zajímavá škatulata! RFA šampion v PML, které úzce spolupracuje s OKTAGONem?

„Radovan Úškrt prijal Červinského výzvu a už 24. mája si to na PML 10 rozdajú v postoji pod pravidlami Muay Thai! Bojovník OKTAGONU Radovan Úškrt patrí k elite domácej MMA scény. Jeho background je práve v thajskom boxe. Šampión RFA Viktor Červinský🇨🇿 sa už stihol predstaviť aj na pôde organizácie KSW a patrí k najväčším prospektom českého MMA. Vo výzve avizoval, že sa Úškrtových granátov nebojí a je pripravený predviesť svoje kvality. Ako sa títo nebezpeční bojovníci popasujú s pravidlami MuayThai a kto odíde ako víťaz?“ informovala tento týden organizace PML na svých sociálních sítích. 

„To pozadí toho zápasu v PML, aby bylo jasno, protože vidím, jak se to zase všechno hrotí. Viktor měl mít zápas na turnaji IAFxRFA v Nových Zámcích, ale tam to bohužel nedopadlo kvůli soupeřům. Tak jsme se domluvili s Petrem „Pínem“ Ondrušem, nebo respektive to „Píno“ navrhnul, aby ta příprava nepřišla vniveč, tak pokud máme možnost, tak si můžeme dát zápas kdekoli jinde. A já jsem za to rád, že ty kluky nebrzdí na úkor nějaký politiky organizací apod.. Takže my jsme za to moc rádi, že Viktor bude mít zápas.“

„My jsme tady od toho, abychom kluky podporovali v jejich kariérách a ne proto, abychom je zazdívali kvůli nějakým „žabomyším píčovinám“. Vážím si toho od „Píňáka“ a jenom potvrzuje to, jakou roli hraje v tom českém MMA a že těm mladým klukům skutečně pomáhá,“ prozradil trenér gymu Cage Warriors Říčany – Jiří Čibera. 

Slovenský zápasník Radovan Úškrt se naposledy představil na galavečeru OKTAGON 45, kde si poradil s Tatem Primerou, kterého ukončil ve druhém kole poté, co doktor řekl, že Primera nemůže pokračovat.  Viktor Červinský vybojoval na konci minulého roku titul organizace RFA a vzápětí se představil na galavečeru KSW 91 v Liberci. Zde bohužel nestačil na Kacpera Koziorzębskiho, kterému podlehl na body. Český zápasník tento týden vyslal výzvu právě směrem k slovenskému zápasníkovi a ten ji pohotově přijal.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *