Jones zná soupeře! Zápas ve slavné Madison Square Garden

Jones

Před pátečním slavnostním vážením k UFC 290 oznámil prezident UFC Dana White, že se Jon Jones představí na velkolepém turnaji UFC 295, který se uskuteční 11. listopadu ve slavné Madison Square Garden v New Yorku. Kdo bude jeho soupeřem?

GOAT je zpět! Legendární GSP se ještě letos vrátí znovu do akce

Před pátečním slavnostním vážením na UFC 290 oznámil prezident UFC Dana White, že zápas Jon Jones vs. Stipe Miocic bude hlavním zápasem galavečeru UFC 295, který se uskuteční 11. listopadu v Madison Square Garden v New Yorku. Zápas byl ze strany UFC připravován již několik měsíců, ale nyní se zdá, že všechny strany jsou zajedno a očekávaný zápas se uskuteční.

Jones získal titul v těžké váze při svém návratu do oktagonu po tříleté pauze v březnu na turnaji UFC 285, když v prvním kole rychle udolal Ciryla Ganea. „Bones“ přešel do těžké váhy po několika letém kralování v polotěžké váze, kde se v roce 2020 vzdal titulu.
Miocic se vrací do oktagonu po téměř tříleté pauze. Při svém posledním souboji byl rekordman v počtu obhajob titulu těžké váhy knockautován Francisem Ngannouem. To se odehrálo na galavečeru UFC 260 v březnu 2021. Předtím Miocic ve dvou po sobě jdoucích zápasech porazil Daniela Cormiera a zvítězil v jejich vzájemné trilogii. 

Jak Stipe, tak Jones tento zápas chtěli kvůli tomu, aby se zjistilo, kdo je nejlepší těžká váha na světě, ale také všech dob. Od doby, kdy se v roce 2016 jejich titulové vlády shodovaly, Miocic a Jones ve velké míře projevovali zájem o potenciální vzájemný zápas. Když Jones přestoupil do těžké váhy, spekulace zesílily, protože se zdálo, že zápas je o krok blíž realitě. Fanoušci se dočkali až nyní. Kdo se stane nejlepší těžkou vahou podle vás?


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *