Jones reaguje na boxerský duel Ngannou vs Joshua! Komu fandí a na koho by vsadil?

Ngannou Jones Joshua

Příští měsíc proběhne v Saudské Arábii další velkolepý boxerský turnaj, jehož hlavním zápasem je dlouho očekávaný střet dvou hvězd bojových sportů. Nejedná se o nikoho jiného než Francise Ngannoua a Anthonyho Joshuu. Po úctyhodném vstupu Predátora mezi provazy se strhla lavina otázek, co bude dál a za chvíli se potvrdil další zajímavý zápas. Ten neunikl ani Jonu Jonesovi, který oběma posílá jasný vzkaz.


Dalo se to čekat! Vémola má bohužel pro fanoušky špatnou zprávu

První boxerská prověrka Ngannoua skončila prohrou. Jenže přišla s tím pravděpodobně nejtěžším soupeřem vůbec. Tyson Fury tehdy sice přesvědčil bodové rozhodčí, ovšem publikum bylo spíš na straně Francise. Dát totiž knockdown jednomu z nejlepších boxerů všech dob a ustát jeho tempo při debutu oslnilo nemalé množství fanoušků.

Pomalu a jistě se tedy schyluje k dalšímu velkému zápasu a ten už si sedmatřicetiletý bojovník PFL jistě nebude chtít nechat protéct mezi prsty. Joshua je ale oříšek, který jen tak někdo nerozlouskne. „Anthony je chlap, který je v boxu už od dětství a já tomu prostě dávám kredit. Má u mě velký respekt a pokud bych si měl vsadit, dám všechno na Joshuu,“ komentoval blížící se zápas šampion těžké váhy UFC Jon Jones. „Promiň Francisi, ale je to tak.“
 

Britský těžkotonážník má na kontě 24 knockoutů a boxerské zlato z olympijských her. Na první pohled se tak může zdát jako jasný papírový favorit, protože k tomu všemu je Ngannou boxer, který vlastně v ringu nikdy nevyhrál. Realita bojových dovedností je ovšem jinde.

Pokud budeme brát v potaz životní příběhy, kamerunský Predátor si asi získá více fanoušků. „Jednoznačně však fandím Francisovi,“ překvapivě podotkl Jones poté, co označil jako favorita soupeře. „Jak by se mu dalo nefandit? Je to skvělý člověk s příběhem, který se jen tak nevidí,“ hodnotil velmi specifickou životní cestu svého dříve potenciálního protivníka.

Ngannou by se měl v návaznosti na další boxerský zápas také vrátit do MMA klece, ale uvidíme, jak se ještě všechno vyvine. V případě výhry nad Joshuou by se totiž jistě objevil další zajímavý boxerský zápas.
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *