Jon Jones stručně reaguje na sebevědomého Chimaeva, který by si na něj prý věřil

Jones Chimaev

Skrze zdravotní problémy, komplikace na váze a souboje s Burnsem a Usmanem, ve kterých se ukázalo, že je jen běžný smrtelník, hvězda Khamzata Chimaeva přeci jen ztratila trochu lesku, ale stále není pochyb o tom, že jde o elitního borce, se kterým bude mít každý soupeř velký problém. To samé se dá už roky říct i o Jonu Jonesovi, který ve světě MMA předvádí neuvěřitelnou dominanci. Vlk by si na něj i přesto věřil, čemuž se Bones vysmál.


 

Špatná zpráva pro RFA? Sivák si nastavil jasnou cenu za bitvu s Růžičkou

„Je to Jon Jones. Stále je to momentálně nejlepší bojovník na světě. Má nejvíce obhajob titulu, je šampionem dvou váhových kategorií, ještě nikdy neprohrál. Byl nejmladším šampionem v UFC. Pokud mluvíte o MMA, tak mluvíte o Jonu Jonesovi. Každý jo zná. Myslím však, že bych nad ním vyhrál. Je to samozřejmě těžký zápas pro každého. Dvakrát se utkal s mým tréninkovým partnerem Alexanderem Gustafssonem. Byly to hodně dobré zápasy. Určitě bych se s ním chtěl někdy v budoucnu utkat. Kdybychom se utkali, byla by to velká historie,“ věří Chimaev, že by na Jonese našel recept.

Mnozí o tom však asi budou pochybovat. V rámci welteru byl Vlk extrémně nebezpečný, ale ve střední váze mu hodně zatopil i Usman, který bral zápas bez přípravy v jiné váhové kategorii, než běžně zápasí. To, jak na tom Chimaev opravdu je, se dozvíme v jeho dalším zápase, který by měl být titulový.
 

Jon Jones se Vlkovi vysmál

„Khamzate, nech toho. Nenech lidi, aby se tě ptali na takové otázky,“ vysmál se Jones Chimaevovi. Jon je sice zraněný, ale i přesto je v poslední době na sociálních sítích hodně aktivní. Docela dost se totiž přestřeluje s prozatímním šampionem Tomem Aspinallem, který touží po vzájemném souboji.

„Posledních 15 let jsem se měřil s doslova těmi nejlepšími, které svět nabízel, a teď mi tady nějaký nováček radí, abych se vzdal titulu? Nemá ani jednu výhru nad nějakou legendou, ani jednu titulovou obhajobu, ale už se otevírá pusu a radí Danovi, co by měl dělat. To je opravdu k popukání. Během těch zmíněných 15 let se objevilo x borců, kteří měli být vyvolení k tomu, aby mě porazili. Koneckonců je tu však stále jen jeden Jon Jones, na což by se nemělo zapomínat,“ usadil Jon Jones Aspinalla.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *