Jiří Procházka reaguje na bitvu Strickland vs Du Plessis a prozrazuje, co bylo inspirativní

Procházka

Ani bývalý šampion polo-těžké váhy Jiří Procházka si nenechal uniknout hlavní zápas turnaje UFC 297, kterým byla titulová bitva v rámci střední váhy Strickland vs Du Plessis. Výsledek se ho totiž může dotknout, protože Du Plessis, který nakonec vyhrál a stal se šampionem, už přede avizoval, že pokud uspěje, tak by se chtěl utkat s Alexem Pereirou, na kterého se už teď stojí fronta. Máme tu totiž Hilla, Ankalaeva, Procházku, Rakiće a nyní i Du Plessise, který by se jako šampion mohl o souboj také hlásit. Jak tedy BJP na duel reagoval?


Pohádka končí! Sean Strickland reaguje na prohru a ztrátu UFC titulu

„Gratuluji novému šampionovi Du Plessisovi. Byl to krásný stupňující se výkon. Trpělivost, kterou oba borci předvedli, byla inspirující,“ reagoval Jiří Procházka, který předpovídal, že o něco více věří Stricklandovi, ale jinak souboj vidí hodně vyrovnaně, což se také potvrdilo.

Do poslední chvíle totiž nebylo jasné, kdo se titulu chopí. Jeden rozhodčí to viděl pro Seana, ale zbylí dva byli za výhru Du Plessise, který se tak radoval ze zisku nového titulu. Navíc měl pro Procházku „dobrou zprávu“ v tom smyslu, že místo Pereiry vyzval Adesanyu, takže je zřejmé, že se v blízké době do polo-těžké váhy nechystá, takže se situace ještě více nezkomplikuje.
 

Jak reagovali ostatní tváře MMA světa?

Khamzat Chimaev 

Uvidíme se brzy biplisi UFC 300.

Jamahal Hil

Zatraceně, Drake!

Corey Anderson

Byl to zábavný souboj! Gratuluji novému šampionovi!

Joe Giannetti

Bo Nickal v příštích 8 měsících opravdu získá titul ve střední váze…

Josh Thompson

Tento zápas ukazuje, jak důležitý může být cut. Krev vypadá špatně a jakmile se objevil cut, tak nepřestala téct. Mohlo by to mít vliv na bodování v těsných zápasech.
Mike Perry

Gratuluji Dricusovi k zisku titulu šampiona! 

 Joe Giannetti

Drake musí přestat sázet na MMA.

Belal Muhammad

Drake to opět dokázal…

Ben Askren

Opravdu jsem nečekal, že Dricus bude schopný bojovat tak těžkých 25 minut. Udělal na mě velký dojem.

Derek Brunson

3-2 DDP IMO.

Bo Nickal

Snadná práce… 

Megan Anderson

Jižní Afriko, máš šampiona! 👏🏻 DDP dnes vypadal skvěle.. kardio bylo solidní, byl trpělivý a velmi chytrý, přidal několik takedownů a ukázal několik různých pohledů. Velmi působivý výkon!


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *