Jiří Procházka popisuje speciální vztah se strachem, který má rád

Procházka

Jiří Procházka na první pohled působí jako nadčlověk, ale i on samozřejmě musí čas od času čelit strachu. Jen se s ním nejspíš vyrovnává trochu jinak, než většina běžné populace. BJP totiž bere strach jako možnost, jak najít další cestu.


 

Jak vypadal finální a hodně intenzivní staredown Procházka vs Pereira?

„Mám se svých strachem velmi dobrý vztah. Mám ho rád. Dává mi totiž možnost si uvědomit, kudy vede další cesta. Dává mi možnost si uvědomit, jakou cestou mám v životě jít, abych mohl dál růst a abych více rozuměl sám sobě. Proč ten strach vlastně cítím? Proč si musím více věřit, abych se v určitých situacích cítil klidně? To je vše,“ nabídl Jiří Procházka svůj hodně speciální vztah ke strachu.

Obecně se samozřejmě mluví o tom, že Jiřího velkou zbraní je jeho neortodoxní styl, ale nemělo by se zapomínat na to, že jeho možná největší zbraní je jeho hlava, potažmo neuvěřitelně silná a odhodlaná mysl. V souboji s Teixeirou, který Jiří prohrával na body, bylo jasně vidět, jak BJP do poslední chvíle šel pro výhru a tu také doručil.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Life Cykel Labs LLC (@lifecykel)

 

Jak to vidíte vy?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

    

Procházka jde do boje s tím, že počítá se vším

„Jsem připraven na cokoliv, přizpůsobím se. S týmem jsme se opravdu připravili na všechny možné varianty. Chci k tomu přistupovat tak, že je to boj. Vlezu tam a chci vidět možnosti. A pokud uvidím někde díru, tak bude hloupé tlouct či bušit, když tam bude jasná cesta. Tím myslím wrestling, zem, postoj či ground and pound. Věřím, že jsem všechny tyto aspekty prohloubil. Pojďme to ukázat,“ nechal se Jiří Procházka slyšet pro Sport.cz.

Dá se očekávat, že bude boj probíhat hlavně v postoji, ale Jiří nám nejen v souboji s Teixeirou, kterého nakonec uškrtil, ukázal, že je hodně šikovný i na zemi, na čemž nyní pracoval s domácím zemařským esem Stachem. V souboji Blachowicz vs Pereira jsme navíc viděli, že když existuje hrozba možného takedownu, tak se Alex v postoji tolik nerozjede, protože musí být kdykoliv připraven na obranu, čehož by český samuraj mohl využít.  

„Pereira bude v zápase těžší, nebude to jednoduchý soupeř. Zakousne se a jde. Bude to takový divoký samurajský styl proti lovci. Bude to těžké,“ uvědomuje si trenér Karaivanov, že má před sebou tým obrovskou výzvu, ale také šanci získat skalp a tím i druhý titul šampiona.

    

Startovka:

Jiří Procházka vs. Alex Pereira 
Sergei Pavlovich vs. Tom Aspinall 
 Mackenzie Dern vs. Jéssica Andrade
 Matt Frevola vs. Benoît Saint-Denis
Diego Lopes vs. Pat Sabatini
 Steve Erceg vs. Alessandro Costa
 Tabatha Ricci vs. Loopy Godinez
Mateusz Rębecki vs. Nurullo Aliev
 Nazim Sadykhov vs. Viacheslav Borshchev
Jared Gordon vs. Mark Madsen
 John Castañeda vs. Kang Kyung-ho
Joshua Van vs. Kevin Borjas
Dennis Buzukja vs. Jamall Emmers


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *