Jiří Procházka a Alex Pereira posílají poslední odhodlané vzkazy před bitvou

Procházka Pereira

V návaznosti na oficiální vážení přišlo samozřejmě na řadu i veřejné vážení, na kterém proběhly i poslední staredowny, po kterých měli Jiří Procházka a Alex Pereira šanci poslat poslední vzkazy svým fanouškům, které zněly hodně odhodlaně a naprosto jasně.


 

Vždy připraven! Jiří Procházka málem omylem poslal k zemi rozšafného Bispinga

„Je to velká chvíle. Cítím se připravený. Tvrdá práce je za námi, takže se cítím skvěle. Teď už je jen na čase potěšit fanoušky,“ poslal Alex Pereira jasný vzkaz. Alex si poslední staredown s Jiřím trochu protáhl, protože na soupeře zůstal civět i nějakou dobu poté, co už Dana White dvojici roztrhl a natočil je směrem k publiku.

„Jsem moc rád, že jsem zpátky a s plnou silou. Mám za sebou hodně těžký rok, ale věřte mi, ten titul si vezmu zpátky. Jdeme si pro to,“ slibuje Jiří Procházka, že se znovu chopí titulu šampiona, který nikdy neprohrál, jen jej uvolnil ve prospěch divize, aby se ho mohli v mezičase zmocnit ostatní.

Jak to vidíte vy?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...
  

Kdy?

Turnaj UFC 295 startuje v sobotu o půlnoci v 0:00 s tím, že hlavní karta přijde na řadu klasicky ve 04:00. Tradičně platí zlaté pravidlo, že jeden zápas i s reklamami a podobně trvá cca 30 minut. Jiří Procházka, který celé akci vévodí, se tak dostane do klece kolem 6 hodiny ráno

Co?

Main Card (04:00)

Jiří Procházka vs. Alex Pereira

Sergei Pavlovich vs. Tom Aspinall

Mackenzie Dern vs. Jéssica Andrade

Matt Frevola vs. Benoît Saint-Denis

Diego Lopes vs. Pat Sabatini
  

Prelims (00:00)

Steve Erceg vs. Alessandro Costa

Tabatha Ricci vs. Loopy Godinez

Mateusz Rębecki vs. Roosevelt Roberts

Nazim Sadykhov vs. Viacheslav Borshchev

Jared Gordon vs. Mark Madsen

John Castañeda vs. Kang Kyung-ho

 Joshua Van vs. Kevin Borjas

Dennis Buzukja vs. Jamall Emmers 
  

Kde?

Turnaje jsou k vidění na programu Premier Sport, který vysílá hlavní kartu (i Prelims karty, pokud na ní nastupuje nějaký CZ/SK zástupce, což není tento případ) a který naleznete například v balíčku O2 TV Sport Pack za 299 Kč na měsíc. Prelims karta bude samozřejmě k dispozici i na UFC Fight Pass platformě, kde poběží s anglickým komentářem.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *