„Ještě teď to trochu cítím,“ reagoval Neruda na bombu, kterou dostal při staredownu

Neruda

Poslední staredowny před turnajem OKTAGON 53, které navázaly na tiskovou konferenci, nabídly hodně divokou podívanou, o kterou se postarali Trušček a Akipa, kteří se do sebe drsně pustili. Do akce tak musel Ondřej Novotný a hlavně na staredowny dohlížející Pavol Neruda, který během vřavy údajně také inkasoval. Však se podívejte na video.


Stálo to za to? Karlos Vémola pocítil, jak moc ho někteří nemají rádi

„Mela na tiskovce a Palo dostal dělo. Sotva člověk přiletí, tak padají facky. Zajímavá tiskovka a horká krev v některých duelech. Akipa vs Trušček a Dulatov vs Palaiologos mají ještě určitě větší náboj než do teď. Každopádně chlapci jsou zpátky ve městě a můžeme se těšit na skvělý turnaj s 5 CZ a 1 SK zápasníky. Těsíme se na vás,“ reagoval Ondřej Novotný na vřavu, do které se nakonec musel také zapojit, protože by jinak mohlo být hodně zle.

Uvidíme tedy, jak se půtka promítne do dnešního souboje. Přehnané emoce by totiž mohly být spíše nevýhodou. Akipa je však zkušený bojovník, což však pro Truščeka platí dvojnásob, takže nás jistě čeká hodně zajímavý souboj.
  

Neruda si kontroloval zuby

„Bylo to dobré dělo, jazykem jsem si kontroloval, zda se mi nehýbou zuby. Ale trefil to fakt super, chytil jsem to dobře,“ reagoval Neruda pro Sport.cz. „Ale v pohodě, všechno je dobrý. Ještě teď (pátek půlnoc) to trochu cítím, ale není to naštěstí nic vážného. Kdyby v tom úhlu trefil třeba nos, tak by to bylo horší. Naštěstí to dopadlo dobře.“

Bohužel to není poprvé, kdy k podobnému incidentu došlo, tak doufejme, že vedení přijme nějaká bezpečnostní opatření. Je totiž rozdíl mezi intenzivním staredownem a napadením/bitkou, což může skončit hodně špatně, což jsme viděli v případě Pokorného a Rocka, kdy pak na zápas ani nedošlo. Tentokrát měl navíc na sobě Trušček i brýle, což riziko jen znásobilo.
 

10.2. Oberhausen – OKTAGON 53

Dalisda vs Dourthe – o titul slámové váhy

Dulatov vs Palailogos

Khajevand vs Zawada

Brož vs Crosby

Pokorný vs Palokaj

Malach vs Milidragović

Gumienna vs Smajić

Akipa vs Truscek

Brajshori vs Fajk

Al vs Votava

Zarabi vs Batfalský

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *