Ještě nedávno byl na umření, ale nyní už Vlk Chimaev zná svého dalšího soupeře

Chimaev

Khamzat Chimaev svého času prohlašoval, že by klidně mohl zápasit každý měsíc, čehož se nějakou dobu i držel, ale poté přišly zdravotní problémy, které s sebou přinesly i velkou neaktivitu. Khamzat tak nyní zápasí jen zhruba jednou do roka, což je samozřejmě hodně málo, ale jinak to evidentně nejde. Po posledním souboji s Usmanem měl totiž Vlk znovu vážné zdravotní problémy, které však dokázal překonat a nyní už se může soustředit na svého dalšího soupeře.


 

Veselý posunul trashtalk na nevídanou úroveň! Z tohohle tetování nebude soupeř nadšený

„Byl jsem hodně nemocný. Měl jsem zraněnou ruku, takže jsem se nemohl hned vrátit do boje. Chci jen všem říct, že se chci vidět v boji víc než vy všichni. Miluju tuhle práci. Budu dělat a dokazovat, že jsem nejlepší. Děláme, co jen jde a brzy se snad vrátím k tréninku,“ přiznal Chimaev zdravotní problémy, které blíže nespecifikoval, ale z fotografií bylo jasné, že šlo o vážné komplikace, které však Vlk dokázal překonat.


Chimaev vs ?

Podle sociálních sítí už je Chimaev úplně v pořádku, protože dovádí se svými přáteli a užívá si na horách, takže by nic nemělo bránit tomu, aby se vrátil zpět do boje. Kdo bude jeho další soupeř? Sám Chimaev se nechal slyšet, že má od UFC slíbeno, že se utká s vítězem blížícího se souboje Strickland vs Du Plessis, tedy se šampionem divize.

Vlk měl původně titulovou šanci slíbenou už po souboji s Usmanem, ale bohužel přišly zmíněné komplikace, takže se domluvil duel Strickland vs Du Plessis, který dostaneme už příští týden na turnaji UFC 297, který bude první číslovanou akcí roku 2024. Následně se tedy někde v létě dočkáme souboje Strickland/Du Plessis vs Chimaev, který slibuje zajímavou podívanou, protože v něm bude mít Vlk šanci chopit se titulu, ke kterému se přiblížil už ve welteru, do kterého už však nejspíš nikdy nezhubne.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *