Jen pro silné povahy! Paulo Costa ukázal svůj infekcí vyžraný loket

Costa

Původně jsme měli na blížícím se turnaji UFC 294, který nás čeká už tuto sobotu, dostat souboj Costa vs Chimaev, který sliboval hodně zajímavou podívanou. Fanoušci se totiž dohadovali, zda Vlk znovu doručí dominantní výhru a nebo jestli naopak narazí na Costovu pověstnou býčí sílu. To se však bohužel nedozvíme. Costa totiž informoval, že byl 4 týdny před zápasem na operaci s loktem, což však prý není překážka a že do souboje nastoupí. Infekce, která se mu do lokte dostala, však byla proti.


 

„Nemám na to dost času,“ přiznává Vémola, že mega souboj nakonec neuvidíme

Costa musel na chirurgický zákrok kvůli bursitidě. Bursitida znamená zánět tíhového váčku, který se nachází mezi kostí a měkkými tkáněmi nad ní. Prakticky to znamená to, že se ve váčku objeví nadměrné množství tekutiny. Ta je tam zapotřebí, bez ní by totiž nebylo možné s kloubem hýbat. Je-li však tekutiny moc, začne být pohyb bolestivý. Nástup nepříjemných pocitů bývá zpravidla pomalý a pozvolný, není však radno bolest podceňovat.

Po operaci měl být tedy Costa v pořádku, ale bohužel se mu do rány dostala infekce, která napáchala velké škody. Costa si sice stál za tím, že do souboje nastoupí tak či tak, ale to mu lékaři samozřejmě nedovolili a nyní víme proč. Níže se totiž můžete podívat, jak Costův loket vypadá po několika zákrocích. Rozhodně to není něco, s čím může nastoupit do zápasu s Chïmaevem nebo kýmkoliv jiným.
     

„Lidé si asi myslí, že chronické infekce jsou jednoduché, ale ať se tedy podívají, jak teď vypadá paulův loket,“ komentovala situaci Costova přítelkyně.

UFC 294: Startovka

Islam Makhachev  vs. Alexander Volkanovski

Khamzat Chimaev vs. Kamaru Usman

Magomed Ankalaev vs. Johnny Walker

Ikram Aliskerov vs. Warlley Alves

Said Nurmagomedov vs. Muin Gafurov

Tim Elliott vs. Muhammad Mokaev

Mohammad Yahya vs. Trevor Peek

 Javid Basharat vs. Victor Henry

Abu Azaitar vs. Sedriques Dumas

 Mike Breeden vs. Anshul Jubli

Nathaniel Wood vs. Muhammad Naimov 

Victoria Dudakova vs. Jinh Yu Frey

Sharabutdin Magomedov vs. Bruno Silva 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *