Jen pro otrlé! Tomáš Deák musí odložit zápas, protože se nepříjemně zranil

Slovenský zápasník a bývalý šampion organizací Fight Nights Global a OKTAGON MMA Tomáš Deák (23-12-1-1NC) se fanouškům naposledy představil v únoru. Na turnaji ACA 15 tehdy zdolal Nashkha Galaeva (9-8), kterého ukončil ve druhém kole na submisi. Tento výsledek se ovšem nepozdával Majiteli ACA Mairbeku Khasieovovi, který tak rozhodl o odvetě, na kterou si však ještě budeme muset počkat. Deák se totiž nepříjemně zranil.

VIDEO: Conor vypěnil a vrhl se na Chandlera! White musel chvátat do klece

Kontroverznímu majiteli ACA Mairbeku Khasievovi, který v minulosti změnil vítězství Patrika Kincla na No Contest, se výsledek Deákova zápasu nepozdával, respektive situace, která předcházela submisi. K souboji se poté vyjádřil na Instagramovém účtu organizace: „Přátelé a milovníci MMA, po prostudování situace během zápasu a zvážení všech pro a proti jsme došli k závěru, že je nutné v blízké budoucnosti uspořádat odvetu mezi Nashkhem Galaevem a Tomášem Deákem. Jsem si jistý, že je to spravedlivé a odveta odstraní všechny pochybnosti! M. Khasiev.“ 

Od Khasieva je „hezké“, že Deákovo vítězství neanuloval, jako to mívá ve zvyku. Odveta mezi Deákem a Galaevem měla proběhnout na turnaji ACA 16, který koná 21.7. v Moskvě. To se však nestane, protože se Deák ošklivě zranil.

„Ve středu jsem na posledním tréninku před zápasem dostal KO, které mi způsobilo lehký otřes mozku a ztrátu paměti, takže jsem musel zápas zrušit. Dostal jsem hned náhradní termín o 2 měsíce později, takže se dám dohromady, pár týdnů budu trénovat bez otřesů a poté se připravím na nový termín,“ informoval Tomáš Deák své fanoušky na IG profilu, k čemuž přiložil i foto-dokumentaci, která není pro úplně slabé povahy.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *