Její poprsí obletělo svět! Teď je Hemsley unešená z organizace OKTAGON MMA

Hemsley

Nedávno se v irském Dublinu konal další turnaj organizace Kingpyn Boxing, která je takovou boxerskou obdobou naší bizarní organizace Clash of the Stars. Nabízí totiž souboje známých tváří, ve kterých klade velký důraz na bojovnice. Pravidelně tedy chodí do akce například tvůrkyně 18 + obsahu Elle Brooke a různé influencerky. Právě jedna z nich se předvedla po zápase, jehož výhru oslavila tím, že odhodila podprsenku. Navíc se ukázalo, že má hodně blízko k OKTAGONu, který jí evidentně uchvátil.

Jiří Procházka prozradil, jakou zprávu mu Teixeira poslal po souboji Blachowicz vs Pereira

Daniella Hemsley se během boxerského turnaje Kingpyn Boxing v Dublinu postarala o pozdvižení. Na akci, která byla součástí semifinále turnaje influencerů Kingpyn, se čtyři poražení z předchozí akce utkali v zápasech losers bracket. Hemsley tak změřila síly s Ms. Danielkou a obě ženy do toho daly opravdu vše. Hemsley předvedla výrazné zlepšení oproti dubnovému čtvrtfinálovému zápasu, v němž jí dominovala Jully Poca. Ms. Danielka šla bezhlavě vpřed, zatímco Hemsley kontrovala s rozvahou a trpělivě zasazovala čistší údery.

Hemsley nakonec byla vyhlášena vítězkou jednomyslným rozhodnutím a  následně se rozhodla blýsknout se divákům speciální oslavou. Odhodila totiž podprsenku, na což se můžete podívat níže.

 

 

„Dokázala jsem to. Rozhodně to nebyla procházka růžovou zahradou, ale spíš válka. Velký respekt soupeřce. Zároveň bych se chtěla omluvit všem, které jsem mohla svou oslavou pobouřit. Ve skutečnosti jsem měla prsa přelepená, ale jak jsem se zpotila, tak pásky zůstaly na podprsence a ukázala jsem tak vše,“ reagovala Hemsley na výhru a vysvětlila, jaký byl původní plán.

A jakou vazbu má tedy Hemsley na OKTAGON? Je to přítelkyně sobotního debutanta Wanlisse, který se blýskl originálním Star Wars nástupem a poté i ukončením hned v prvním kole.

„Napsali jsme si na IG. Doposud se přeme o tom, kdo vlastně udělal první krok a napsal tomu druhému jako první. Já mám za to, že on napsal mně. On samozřejmě tvrdí opak. Začali jsme randit a po měsíci jsme spolu v podstatě bydleli. On mě pak však opustil kvůli TV show. Řekla jsem si, že jestli to má dopadnout, tak to dopadne. Ve chvíli, kdy opustil vilu, mi hned volal a od té doby spolu jsme,“ popsala Hemsley, jak se s Wanlissem dali dohromady.

„Jsem OKTAGONem neuvěřitelně unešená a to jsem tam byla jen jediný den,“ reagovala Hemsley na OKTAGON turnaj na Štvanici, který má skutečně jedinečnou atmosféru. Letos se však jednalo o poslední dvoj-zastávku, na kterou prý organizace příští rok naváže novinkou. Možná tedy konečně dojde na vysnívaný stadion, díky kterému by se podařilo rekord v návštěvnosti posunout na další úroveň.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *