Jamahal Hill v ohrožení? Pro-palestinští protestující napadli jeho autobus

Hill

Jamahal Hill si samozřejmě souboj Procházka vs Pereira nemohl nechat ujít, takže vyrazil do New Yorku, kde se letmo potkal s Jiřím Procházkou, ale kde na něj také bohužel zaútočili pro-palestinští protestující.


 

Vždy připraven! Jiří Procházka málem omylem poslal k zemi rozšafného Bispinga

„Snažím se odjet z centra, ale byli jsme napadeni. Jsme v autobusu a nějací protestující na nás zaútočili. Nevím, co se to sakra děje. Házeli po nás věci a málem nám rozbili okna. Kámo, co to je? Pokud tu mám nějaké lidi, pojďte mi pomoct. Co to sakra je? Dokonce mě něco trefilo do hlavy. Měl jsem jí opřenou o okno a něco po nás hodili. Trefili to sklo, kde jsem měl hlavu. Co to má sakra být?“ postěžoval si Jamahal Hill, že na ně v centru New Yorku zaútočili.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Jamahal Hill (@sweet_dreams_jhill)

Propalestinští demonstranti v pátek již podruhé zaplavili Manhattan a vynutili si uzavření terminálu Grand Central Terminal, kde požadovali okamžité zastavení palby v Gaze. Propalestinské shromáždění začalo v pátek v 17 hodin na Columbus Circle a tisíce lidí pochodovaly ulicemi a požadovaly příměří v zámoří. Poté se účastníci pochodu vydali k budově New York Times, jejíž průčelí poničili červeným nátěrem, a poté zamířili ke Grand Central. Obklíčili budovu, vynutili si její uzavření a narušili provoz vlaků LIRR a Metro-North. Policie zůstala na místě až do sobotních časných ranních hodin a zatkla šest osob za výtržnictví,“ informoval server ABC. V New Yorku je tedy veselo.

     

Hill se na Procházku utrhoval, ale pak byl jak beránek

„Vlastně nepřemýšlím nad tím, jestli je lepší Jamahal a nebo Alex. Pokud je mám porovnat, tak si myslím, že je Pereirův postoj mnohem ostřejší, než Hillův styl. Takhle to vidím,“ reagoval Jiří Procházka jednoduše, protože mu asi bylo jasné, že kdyby do věci více zabředl, tak by se mohl Jamahal ozvat.

To se však stalo i tak. „Jiří mluvil o tom, že Pereira je v postoji mnohem ostřejší než já. Rozhodl jsem se, že budu reagovat. Rád bych připomněl, že jste mě nikdy neviděli nahuleného, vypnutého a nebo přestříleného. Držím rekord polo-těžké váhy v počtu trefených úderů. S počtem úderů patřím mezi nejlepší borce v UFC. Navíc mám v UFC více zápasů, než Alex a Jiří dohromady. Ale ok, beru tvůj názor, ale přijde mi vtipný.“

     

Jak dopadlo osobní setkání?

Hill samozřejmě zamířil do New Yorku, aby souboj Procházka vs Pereira sledoval z první ruky, přičemž se letmo potkal i s Jiřím Procházkou. V posledních měsících měl vždy hodně co říct, ale najednou byl jako beránek a vlastně se na Jířího ani pořádně nepodíval.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by BJP (@bjp_store)

 

V návaznosti na to, jak se bude Hill hojit, se nabízí, aby se Jamahal příští rok utkal s vítězem sobotního souboje, ale uvidíme, jak se ještě všechno vyvine. Hill sice mluví o návratu ve druhém čtvrtletí roku 2024, ale vše bude záležet na tom, jak si povede utržená šlacha na patě.

    

Startovka:

Jiří Procházka vs. Alex Pereira 
Sergei Pavlovich vs. Tom Aspinall 
 Mackenzie Dern vs. Jéssica Andrade
 Matt Frevola vs. Benoît Saint-Denis
Diego Lopes vs. Pat Sabatini
 Steve Erceg vs. Alessandro Costa
 Tabatha Ricci vs. Loopy Godinez
Mateusz Rębecki vs. Nurullo Aliev
 Nazim Sadykhov vs. Viacheslav Borshchev
Jared Gordon vs. Mark Madsen
 John Castañeda vs. Kang Kyung-ho
Joshua Van vs. Kevin Borjas
Dennis Buzukja vs. Jamall Emmers


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *