Jake Paul vysvětluje, proč nedokázal Nathana Diaze ukončit

Paul

Ještě v posledních pár hodinách předcházejících jejich sobotnímu zápasu předpovídal Jake Paul Nateu Diazovi knockout v pátém kole. Jeho proroctví se téměř vyplnilo, protože Paul dokázal v pátém kole zasadit Diazovi tvrdý knockdown, kterým svého soupeře poslal k zemi, ale Diaz se zvedl a zápas bez problémů dokončil.

Tadeáš Růžička po delší době prolomil ticho a vyjádřil se ke své kauze

Po rychlém začátku 26letého Paula se Diaz brzy ocitl na provazech, Paul nakonec v 5. kole zasadil čistý levý hák, který Diaze poslal tváří k zemi. Náraz byl celkem silný, protože Diaz málem propadl provazy ringu. Rychle se však postavil na nohy a bez problému přežil do konce zápasu. 

„Můj motor běžel na plné obrátky a já do něj bušil tvrdě a tvrdě a tvrdě a on nešel k zemi,“ vysvětloval Paul na pozápasové tiskové konferenci. „Stál na místě. Takže jsem nechtěl vyhořet a nechtěl jsem ho k ničemu pustit, byl jsem tedy opatrný. Takže jsem byl trpělivý, chytrý a hledal jsem způsob, jak ho ukončit. Ale nakonec vydržel spoustu mých velkých a tvrdých úderů.“
V průběhu deseti kol Paul převálcoval Diaze v celkovém počtu úderů 174 ku 143, což je poněkud pozoruhodná statistika vzhledem k pověsti, kterou si bývalý zápasník UFC udržoval po celou svou kariéru. Diaz je stále držitelem současného rekordu v počtu signifikantních úderů v tříkolovém zápase UFC, když Donalda Cerroneho zasypal 238 údery. Ale přestože Paul rozdával silné údery, které směřovaly převážně na hlavu, aby zápas ukončil, nakonec se mu podařil pouze jeden knockdown. 

„Nevím, jak přežil první kolo, ale je to pes a já toho psa celou dobu venčil,“ řekl Paul. „Určitě cítil mou sílu, viděl jsem to na něm celý zápas. Celý zápas jsme spolu mluvili. Říkal mi slova, která nemůžu zopakovat, ale já si říkal: ‚Kde jsou všechny ty řeči teď? Mám tě! Drž hubu!‘ Byla to legrace. Tenhle zápas byl pro mě zatím asi nejpamátnější.“


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *