Jake Paul vs Nate Diaz 2? Jak to aktuálně vypadá s odvetou?

Diaz

Poté, co narazili Ben Askren, Tyron Woodley i Anderson Silva MMA komunita vkládala naděje do Nathana Diaze. UFC veterán měl být vyvoleným, který konečně v ringu porazí Jakea Paula. To se však bohužel nestalo. Diaz sice ustál všechna kola, ale nakonec prohrál na body. V návaznosti na to, že ho v souboji limitovala zranění, se však hned po duelu mluvilo o možné odvetě, kterou sám Diaz před pár dny potvrdil. Jak to tedy je?


Organizace Clash of the Stars jde poprvé do přímého souboje s OKTAGONem

„Stejně nemáš s kým jiným bojovat,“ zavěsil Nate Diaz na svůj profil plakát na souboj Paul vs Diaz 2, který by se měl konat v prosinci. Poster sice vypadal oficiálně, ale bohužel nešlo o skutečné oznámení souboje, ale jen další výpad ze strany Diaze, který se minulý rok rozloučil s UFC a od té doby uvažuje o tom, jakou cestou se vydá. Původně avizoval, že po MMA ovládne i další bojové sporty, ale s boxem se mu to úplně nepovedlo.

V návaznosti na Paula se však mluvilo i o možné odvetě v MMA, která by přeci jen byla mnohem férovější, protože v ringu jsou všechny výhody na straně Paula.

„Rádi bychom oznámili, že Jake Paul nebude znovu boxovat s Nathanem Diazem. Nate Diaz a Jake Paul obdrželi nabídku od PFL na odvetu v MMA. Jake Paul nabídku přijal,“ oznámila společnost MPV, která pořádá souboje Jakea Paula.

Boxerský souboj se tedy nekoná, ale na stole je nabídka na MMA odvetu, která by proběhla pod hlavičkou organizace PFL, se kterou Paul před časem podepsal smlouvu s tím, že ho právě pod křídly PFL čeká MMA premiéra. Diaz však v minulosti několikrát zmínil, že v PFL rozhodně bojovat nebude.

Vypadá to tedy tak, že se odvety nejspíš nedočkáme, protože Diaz nepřistoupí na podmínky Paula a na podmínky, které by chtěl on, zase nepřistoupí Paul, takže jde o začarovaný kruh.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *