Jak Shem Rock vysvětlil, proč napadl Pokorného, což skončilo zrušením souboje?

Rock

Včerejší oficiální vážení před turnajem OKTAGON 48, který se koná v Manchesteru, přineslo celkem dva hříšníky Rocka a Frimponga, kteří však na druhý pokus svůj omyl napravili. Rock se však i přesto postaral o pozdvižení, když se do Pokorného pustil na staredownu poté, co se pokusil podvádět a bohužel to skončilo zrušením asi nejočekávanějšího souboje celé karty.


 

Jiří Procházka před bitvou s Pereirou upřímně vysvětluje, proč má zase anténu

„Jasně jsem mu řekl, aby se mě nedotýkal. Pokud se mě nebudete dotýkat, tak k sobě klidně můžeme na blízko a nic se nestane, protože si agresivitu budu šetřit na zápas. On se mě však dotkl, takže jsem se musel bránit. Ano, trochu jsem to přehnal, ale jsem prostě v zápasovém módu. Jsem připravený ho zabít. Pokud se mě dotkne, tak to nezůstane bez odezvy. Pokud by se mě nedotkl, tak by to byla jiná,“ vysvětloval Rock včera na před-turnajové tiskové konferenci, proč se vlastně do Pokorného pustil.

Český veterán přitom původně ani na staredown jít nechtěl, protože možná čekal, že by mohlo dojít na nejhorší, ale byl upozorněn, že musí, takže se vrátil a začalo být dusno. 
 

„Pokorný mluvil o tom, že jsem mu zlomil žebro, ale když jsem udělal váhu, tak byl najednou zázračně vyléčený. Podle mě hledal cestu ven ze zápasu. Zítra to bude stejné, ale v kleci mi nikam neuteče,“ pokračoval Rock.

Na souboj však nakonec bohužel nedojde. Ukázalo se totiž, že je Rock Pokorného nečekaným kopem opravdu zranil a že jde o tak vážné a omezující zranění, že s ním český veterán nemůže do souboje nastoupit. Karta, která byla už tak domácími fanoušky přijímána hodně rozporuplně, tak přichází o asi nejočekávanější zápas. Duel Pokorný vs Rock bychom nicméně měli dostat na konci roku v pražské O2 Aréně, kam se prý přesune. Otázkou však je, zda bude Rock nějak potrestán nebo jeho opakující se zvláštní chování zůstane bez odezvy.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *