Jak dopadli čeští zástupci na dnešním turnaji KSW?

KSW,

Dnes je na programu také galavečer KSW 86, který vyvrcholí zápasem o titul v bantamové váze mezi šampionem Jakubem Wiklaczem a Sebastianem Przybyszem. Na turnaji se ovšem představili také dva čeští zápasníci Viktor Peštaa a Dominik Humburger. Jak si dnes vedli?


Lohoré, návrat z důchodu a další lahůdky! Co nabídne OKTAGON 48 v Manchesteru?

V hlavním předzápase se dnes utkal Michal Michalski (11-5), který měl za sebou již několik zápasů v KSW, s doposud neporaženým Dominikem Humburgerem (7-1). Pro Michalskiho to byla premiéra ve střední váze a rozhodně nic nepodcenil. Po velmi vyrovnaných třech kolech se rozhodovalo na body. Rozhodčí viděli zápas 29-28,29-28 a 30-27 ve prospěch domácího zápasníka a Dominik Humburger si tak připisuje prví porážku ve své profesionální kariéře. 

Do boje se po více než roce vrátil také Viktor Pešta. Ten měl za sebou dvě porážky před limitem v PFL, ale KSW chtěl restartovat svojí kariéru. Do cesty se mu v prvním zápase postavil polský tank Filip Stawowy, který v minulosti prověřil Michala Martínka, se kterým padl na body. Pešta si od začátku počínal suverénně, dostal svého soupeře na pletivo a zde se mu podařilo nasadit submise. Viktor Pešta si tedy připisuje vítěznou premiéru v KSW. KSW 86  – Výsledky:

Jakub Wikłacz  vs.  S. Przybysz ?

 Michał Michalski  def  Dominik Humburger Unanimous Dec

 Lom-Ali Eskijew  def  Dawid Śmiełowski KO/TKO, 4:21 R1

 Artur Szczepaniak  def  Henry Fadipe KO/TKO, 4:00 R2

 Wiktor Zalewski  def  K. Koziorzębski KO/TKO, 0:55 R2

 D. Piwowarczyk  def  Łukasz Sudolski KO/TKO, 3:38 R1

 Viktor Pešta  def  Filip Stawowy Sub, 2:12 R1

 Miljan Zdravkovic  def  Mariusz Joniak KO/TKO, 4:16 R1

 Oskar Szczepaniak  def  Adrian Gralak KO/TKO, 4:29 R1

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *