Íránský Hulk už se úplně pomátl? Do Prahy nedorazil kvůli své koze!

Hulk

Během víkendu se potvrdilo to, co mnozí fanoušci dávno předpovídali – Íránský Hulk do České republiky nedorazí. Vedení organizace RedFace s ním sice bylo v úzkém kontaktu a snažilo se mu pomoct se získáním víz, ale celý proces nakonec překazil právě sám Hulk, který tak potvrdil svou pověst velkého podvodníka, který nyní vymýšlí všemožné pohádky o tom, proč do Česka nedorazí. Ta poslední vás jistě pobaví.


Na jaký pohádkový balík si prý Datel přišel v organizaci Clash of the Stars?

„Tohle je vzkaz pro všechny, co mi píší ty nenávistné komentáře. Všichni jste odporná prasata a hovada. Beze mě by nikdo nevěděl, kde se dá Česko najít na mapě. To já vás proslavil a vy se mi odvděčíte tak, že mi budete psát tyhle hlouposti?

Já jsem světová osobnost, celebrita, mě každý zná. Každý den rozdávám desítky podpisů, lidé se se mnou fotí. V Íránu jsem někdo. Když jsem přišel do kontaktu s RedFace, začal jsem mluvit o té malinké zemičce ve středu Evropy. Myslíte si, že lidé z východu vědí, kde nějaké Česko leží? Místo, abyste mi byli vděční, že jsem vás proslavil, tak jste mi nadávali. A za to vám nápodobně přeju jen to nejhorší.
   

Nebudu se zabývat nikým z vaší malinké a nenávistí nacucané země. Lituju toho, že jsem vás tak proslavil. Všichni mě teď vyzývají, protože vědí, že jsem generál této hry. Nejlepší zápasník ze všech a nejsilnější muž v Íránu. Chcete zápas? Přijeďte za mnou do Búšehru. Tímto končím tuhle konverzaci, ostatní jdou do bloku,“ cituje Hulka topfight, který s podvodníkem dělal rozhovor.

Hulk je tedy nakonec ještě uražený, že si na něj čeští fanoušci stěžují. Bohužel však potvrdil svou pověst velkého podvodníka, o které v minulosti mluvil i Ford, který se s ním měl utkat, ale z duelu nakonec rovněž sešlo.
  

Vadilo mu, že nemohla přijet koza?

„Každý den si dopřávám kozí sýr, který si sám vyrábím. Je to už stálice na mém jídelníčku. Někdy si to dám s pažitkou, jindy s brusinkami, někdy s ořechy, ale zakládám si na přírodní stravě. Česko je moc zmodernizovaná země a na její produkty nevěřím. Nevěřím tomu, že to, co by mi podstrčili pod nos, by nebylo chemicky upravené.

Chtěl jsem si s sebou do Prahy vzít aspoň jednu kozu. Nazafarin mi nedávno porodila, a tak ji musím dojit třikrát denně, má přebytek mléka. Chtěl jsem na ni dohlédnout, zatímco budu v Česku, ale organizace mi to zamítla, prý by to recepce hotelu (Top Hotel Praha) neumožnila. Není to pravda, necestuji poprvé a mé kozy byly vždy se mnou. Takže to byla další a poslední kapka.
   

Kozí mléko je ve světě podceňovanou super-potravinou. Není divu, že jsou Češi tak zlí, když žerou samou chemii. Chápu, pokud vám to tak nepřijde, ale má země je v mnoha ohledech napřed. Síla, zdraví, čestnost. Jak mi nadávají mnozí z vás, to by si od nás nikdo nedovolil,“ cituje Hulka topfight.

Uvidíme tedy, jakou pohádku si Gharibi vymyslí příště. Organizace RedFace však rozhodně nechce situaci nechat jen tak, takže už prý kontaktovala policii. Je tedy možné, že se výhledově dočkáme ještě další příběhů, které budou muset projednávat příslušné úřady.


2 komentáře na “Íránský Hulk už se úplně pomátl? Do Prahy nedorazil kvůli své koze!”

  1. Tlustý kozel a ještě podvodník, pohádkář, je to jen otázka času, kdy ho zašlápnou!
    Moc nechápu, tento životní styl 🙂,ohlížet se přes rameno, kdy spadne klec.
    Na druhou stranu, je to pro toho blba dobrodružství a adrenalin.
    Každopádně má mozek o velikosti hrášku. 😂

  2. Je nám úplně jedno, kdo o nás ví čo neví. Zrovna co se týče toho jeho zadku světa bude lepší, když se to ani nedozví, aby sem nalezli další vši.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *