Íránský Hulk má ostrý vzkaz pro české fanoušky, kteří by mu prý měli být vděční

Hulk

Během víkendu se potvrdilo to, co mnozí fanoušci dávno předpovídali – Íránský Hulk do České republiky nedorazí. Vedení organizace RedFace s ním sice bylo v úzkém kontaktu a snažilo se mu pomoct se získáním víz, ale celý proces nakonec překazil právě sám Hulk, který tak potvrdil svou pověst velkého podvodníka. Nyní ještě navíc poslal českým fanouškům ostrý vzkaz.


Vémola dostal bombu a musel do nemocnice, kde se to trochu zkomplikovalo

„Tohle je vzkaz pro všechny, co mi píší ty nenávistné komentáře. Všichni jste odporná prasata a hovada. Beze mě by nikdo nevěděl, kde se dá Česko najít na mapě. To já vás proslavil a vy se mi odvděčíte tak, že mi budete psát tyhle hlouposti?

Já jsem světová osobnost, celebrita, mě každý zná. Každý den rozdávám desítky podpisů, lidé se se mnou fotí. V Íránu jsem někdo. Když jsem přišel do kontaktu s RedFace, začal jsem mluvit o té malinké zemičce ve středu Evropy. Myslíte si, že lidé z východu vědí, kde nějaké Česko leží? Místo, abyste mi byli vděční, že jsem vás proslavil, tak jste mi nadávali. A za to vám nápodobně přeju jen to nejhorší.
   

Nebudu se zabývat nikým z vaší malinké a nenávistí nacucané země. Lituju toho, že jsem vás tak proslavil. Všichni mě teď vyzývají, protože vědí, že jsem generál této hry. Nejlepší zápasník ze všech a nejsilnější muž v Íránu. Chcete zápas? Přijeďte za mnou do Búšehru. Tímto končím tuhle konverzaci, ostatní jdou do bloku,“ cituje Hulka topfight, který s podvodníkem dělal rozhovor.

Hulk je tedy nakonec ještě uražený, že si na něj čeští fanoušci stěžují. Bohužel však potvrdil svou pověst velkého podvodníka, o které v minulosti mluvil i Ford, který se s ním měl utkat, ale z duelu nakonec rovněž sešlo.
  

Hulk se zalekl Kolesa?

„Když mě RedFace oslovila s nabídkou smlouvy, řekl jsem, že do zápasu nemůžu, že jsem si právě prodělal covid a potrvá půl roku, než se dám do pořádku. Na MMA zápas bych potřeboval přípravu a já trénovat teď ještě nemohl.

Domluvili jsme se, že si v rámci zábavy dám zápas s polštáři proti někomu, kdo si říká Koleso. Můj management to vyjednal a když jsme podepisovali smlouvu, tak jsem byl upozorněn, že Koleso už má za sebou dva zápasy a že naposledy porazil Freescoota.
   

Já byl po covidu, Kolesa sice neznám, ale rozhodně jsem nechtěl bojovat s někým, kdo umí tak zručně pleskat s polštářem, chtěl jsem si užít zábavu, proto jsme se dohodli na alternativě, že dostanu spíš toho Freescoota (který s Kolesem prohrál).

Nakonec ale vyšlo najevo, že ten nově domluvený zápas není s polštáři, ale v MMA, a to opět nesplňovalo mou podmínku, tedy abych měl dostatek času na přípravu. Nechápejte mě špatně, já zápas v MMA v této fázi po nemoci ještě neudýchám prostě,“ cituje Hulka topfight.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *