IAF 11: Noc Válečníků na Kladně s titulovým tahákem Zoula vs Val!

První galavečer IAF v roce 2024 a hned jedna z nejočekávanějších bitev. V pátek 22. března dostanou kladenský rodák David Zoula a jeho rival Matěj Val šanci na IAF 11-Noc Válečníků konečně vyřešit v kleci svůj dlouhodobý spor. Ve hře bude navíc pás šampiona v pérové váze do 66 kilogramů. A to není vše, můžete se těšit i na další špičkové MMA zápasníky v čele s Frederikem Komuenhou, Tomášem Holečkem, Filipem Roubíčkem či Tomášem Klabíkem a dalšími..

Aby na to hořce nedoplatil! Jamahal Hill se „opičí“ po nové UFC senzaci

Od promotéra IAF Petra Ondruše dostali Zoula a Val dárek pod stromeček – potvrzení jejich titulové bitvy v pérové váze do 66 kilogramů. Právě váhová divize byla největším problémem, který se ale nakonec povedlo vyřešit. A fanoušci se tak díky tomu mohou těšit na hodně třaskavou bitvu dvou vrstevníků a mezi profesionály neporaženými bijci. Zoula má bilanci 3-0, Val 4-0. 

„Já se toho duelu nemohu dočkat. Bude to srovnání dvou rozdílných stylů a také světů. Já osobně si pak třeba nemyslím, že by byl Matěj výrazně horším sportovcem, jen je holt výrazně jiným člověkem, ale ne sportovcem. Jsem rád, že k souboji dojde na Kladně, kde bude mít David silnou oporu v podobě svých fanoušků v zádech a kde bude mít jistě svoji podporu i Matěj, který je velkým šoumenem a lidi ho buď milují, nebo nenávidí,“ láká Ondruš na hlavní tahák IAF 11. Ten má příznačný podtitul „Noc Válečníků.

„Kromě toto, že v kleci budou opravdu válečníci, tak také proto, že jsme spojili síly s Pavlem Hakimem Majerem, který už několik let na Kladně pořádá skvělé postojářské galavečery právě s tímto názvem. A my zde společně chceme představit co nejvíce nejen místních borců, ale také bijců z Berouna, ze Slaného či blízkého okolí,“ přidává promotér IAF.

Z Berouna je například Tomáš Holeček, který pochopitelně na Kladně nebude chybět. Stejně jako se představí tvrďák Nick Stamidis, který na listopadovém IAF remizoval v neskutečné bitvě s Honzou Králíkem, dále Jan Mudraninec a pokud bude připraven po návratu z thajského kempu, tak i šampion velterové váhy Steven Krt. 

„Věřím, že si fanoušci najdou cestu do hlediště. A že všichni dobře naladíme na rok 2024, ve kterém máme momentálně samozřejmě řadu dalších plánů a potvrzené eventy v Plzni a v září v Praze v O2 Universum. Pro ten bychom měli opět spojit síly s RFA,“ dodává Ondruš. Pokud chcete být součástí IAF 11: Noc válečníků, tak neváhejte a dorazte. Lístky jsou již nyní v prodeji v síti Ticketportal. Pro veškeré novinky pak sledujte náš Instagram.

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený I Am Fighter (@iaf_iamfighter)

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený I Am Fighter (@iaf_iamfighter)


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *