Hodně originální důvod, proč se chtěl Strickland rozejít se svou přítelkyní

Strickland

Titulový vyzyvatel Sean Strickland je známý jako velký svéráz, který pro ostré slovo nebo kontroverzní názor nejde nijak daleko. I on však samozřejmě potřebuje nějakou spřízněnou duši, kterou našel ve své přítelkyni, která se objevila v poslední dokumentární sérii před turnajem UFC 293. Právě v souvislosti s Embedded sérií Strickland prozradil, proč se s přítelkyní mále rozešel.

„Tohle byla poslední kapka!“ zlobí se jindy ledově klidný Alex Pereira

„Řeknu vám to asi takhle. Málem jsme se rozešli. Byli jsme tomu opravdu hodně blízko. Začalo to tak, že jsme se hypoteticky bavili o tom, co by se stalo, kdybych někoho nechtěně zabil. Byla by to třeba nějaká nešťastná náhoda. Řešili jsme, zda by mi pomohla, abych nemusel jít na doživotí do vězení a ona řekla, že by mě nechala zavřít,“ popsal Strickland zajímavý rozhovor, ve kterém ho však přítelkyně nepodpořila.

„Je na něm, aby žil s následky svých činů,“ navázala přítelkyně, která potvrdila, že to Sean s rozchodem myslel opravdu vážně. „Nedělal si srandu. Opravdu uvažoval o tom, že se se mnou rozejde. Říkal, že neví, zda to má tedy smysl do budoucna a zda by si rovnou neměl zabalit kufry.“

U Stricklandů doma se jistě nenudí. Nyní však Seana čeká velký zápas, skrze který by mohl šokovat svět a získat trůn, na kterém si ho asi ještě nedávno asi moc fanoušků nedokázalo představit. K tomu však bude potřebovat porazit šampiona Adesanyu, což nebude vůbec nic snadného.

     

Přítelkyně možná bude muset pomoct, až dojde na Stricklandovo setkání s kontroverzním kulturistou

„Kdo je sakra Bradley Martyn?“ ptal se Strickland v rozhovoru s Ninou Drama. „Toho Bradleyho Martyna neznám, ale kdybys tu teď byl a mně by to prošlo… Vzal bych ti život, kurva. Já bych tě zabil. Položil bych zbraň stranou a vzal bych ti kurva život.

Nina mi popsala, co děláš a že vyzýváš lidi. Ty zmrde, já jsem ve Vegas, tak se ukaž, ty malá sračko. Podepíšeme dohodu a uvidíme, kolik kostí ti zlomíme v tom tvém zasraným ksichtu. Kdyby tady byl a řekl: ´Seane, myslím, že tě můžu porazit v pouliční rvačce,´ vstal bych. Odložil bych zbraň a dal bych mu ránu jako malýmu hajzlovi, kterým je.“

V návaznosti na výměnu s DJem, o které se dočtete níže, se mluvilo o možném souboji v grapplingu, tak uvidíme, zda na něj dojde. Martyn, stejně jako další YouTubeři, jistě rád využije šanci, takže bychom se nemohli divit, kdyby si do pořadu opravdu pozval i Stricklanda, což by pak byla asi hodně zajímavá podívaná, protože Sean se s tím rozhodně nemaže.

    

Martyn by si troufal na Demetriouse Johnsona

„Kolik ten týpek váží? Však já mám přes 100 kg. Bych si na něj lehl a neudělal by nic,“ polemizoval Martyn v rozhovoru s UFC veteránem a známým práskačem streamů Schaubem o tom, jak by si poradil s legendárním DJem, který je mnohými považován za nejlepšího bojovníka všech dob. Bohužel svých výsledků dosáhl v nejnižší váhové kategorii, která přeci jen nemá takovou pozornost jako ostatní váhy.

„To si úplně nemyslím,“ oponoval Schaub, který je známý tím, že často chodí na sílu proti proudu, ale nyní musel uznat, že je Martyn opravdu hodně mimo. Rozhovor se samozřejmě dostal i samotnému bojovníkovi, který pohotově reagoval s slíbil, že Martyn dostane šanci svá slova potvrdit.

   

„Je to opravdu legrační, víte,“ řekl Johnson na YouTube kanálu Henryho Cejuda. „Váží 265 liber, je to kulturista, takže má samozřejmě váhovou výhodu. Ale nakonec, to je na grapplingu to krásné. Není to o váze, ale o technice, a my se budeme snažit grapplit

Řekl jsem Brendanu Schaubovi, že to chci uskutečnit. Mám teď hodně práce s jinými věcmi, ale až se vrátím ze všech dovolených, přiletím do Calabasas a dáme si to, chlape. Já ho sroluju.“

Cejudo, jako správný byznysmen, navrhl, že by ve hře měla být i nějaká sázka, aby z toho případně DJ něco měl. Uvidíme tedy, jak se celá věc vyvine, ale někoho jistě čeká hodně hořké vystřízlivění, že svaly rozhodně nejsou všechno.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *