Hodně naštvaný Fayne reaguje na napadení Veselého, na kterého si brousil zuby

Fayne Veselý

Jedním z nejočekávanějších soubojů turnaje Clash of the Stars 7 byla odveta Veselý vs Fayne, která slibovala hodně vyhrocenou podívanou. Oba borci se totiž nemají v lásce, což Veselý umocnil na B4THECLASH, kdy rivalovi znovu nastříkal pepřový sprej do obličeje. Fayne tedy sliboval hodně bolestivý zápas, ale na to nakonec ani nedošlo. Veselý byl totiž napaden při příchodu do klece, což nakonec vedlo ke zrušení zápasu.


 

Ubrečená Lauberová se omlouvá a vysvětluje, proč odstoupila ze zápasu

„Já nemám slov! Jsem úplně vyřvaný a nasraný. Nevím, co to udělalo za idiota. Od jeho trenéra mi bylo řečeno, že měl zástavu srdce dokonce. Nevím však, co je na tom pravdy. Údajně ho odnesli na nosítkách. Na těch nosítkách ho však měli odnést až po souboji se mnou, do prdele. Je to škodo pro všechny, kteří se na ten souboj těšili. Mrzí mě to. Nevím, co to bylo za člověka. Je to škoda, ale děkuji všem, kteří mi přišli fandit. Vidíme se na osmičce,“ reagoval naštvaný Fayne, který rovnou potvrdil, že se s Veselým rád utká na osmém turnaji, který je na plánu za pár měsíců.

Otázkou však je, zda bude mít o souboj zájem i Veselý, který naplno okusil, že když někdo šíří nenávist, tak se mu může hodně hořce vrátit zpátky.
   

Jak reagovalo vedení organizace?

„Přátelé, dovolte mi se vyjádřit k této nešťastné situaci. Došlo k tomu, že jeden z přítomných diváků napadl Tadeáše Veselého během jeho nástupu. Tadeáš je ošetřován a agresora jsme samozřejmě odchytili, takže je momentálně v rukou kriminální policie. Ta s ním naloží nekompromisně podle toho, co si zaslouží,“ reagoval Tomáš Le Sy na zvláštní a hodně vyhrocenou situaci.

Zatím to nebylo oficiálně potvrzeno, ale u Veselého mělo údajně dojít k zástavě srdce. Na záběrech, které se šíří sociálními sítěmi, jde vidět, jak na zemi bezvládně leží a přítomná záchranná služba se jej snaží vzkřísit. Uvidíme tedy, jakou bude mít tento incident případně dohru, protože by mohlo jít o těžké ublížení na zdraví, čímž se znovu posouvá nepříjemná laťka toho, co už jsme na Clash viděli.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by @mmamemesskcz

 


1 komentář na “Hodně naštvaný Fayne reaguje na napadení Veselého, na kterého si brousil zuby”

  1. Pingback: Naštvaný Fayne reaguje na napadení Tadeáše Veselého! Co s tímto zápasem bude dál? • TYČÍČO.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *