Hned tři turnaje v tipovací lize MMA Shorties! Vyhrajte mobilní telefon

Počínaje turnajem OKTAGON 45: Speciál (28.7.) odstartovala nová sezóna MMA Shorties League. Její konec je naplánován na 30.4. 2024. V této sezóně hrajeme o zajímavou hlavní cenu, a tou je mobilní telefon Samsung Galaxy A54. Také zůstává měsíční cena Pitbull Tipér měsíce, takže mají o co hrát i nově příchozí hráči. Průběžné aktuální informace naleznete hlavně na Instagramu MMA Shorties Fantasy League. Tipovací projekt MMA Shorties League nedávno přinesl také jednu velkou novinku. Zápasy si můžete také nabodovat.

Zapojte se do MMA Shorties Fantasy League 

Alex Pereira se na titulovou bitvu připravuje i s Procházkovým vzorem

MMA Shorties Fantasy League oficiálně vstoupila do třetí sezóny, kterou odstartoval turnaj OKTAGON (28.7.) na pražské Štvanici a bude ukončena na konci dubna 2024. Hlavním cenou tentokrát bude mobilní telefon Samsung Galaxy A54. Dále se nám podařilo získat ceny od firmy EGO Combat, která dodala například luxusní rukavice Buakaw a další zajímavé ceny.

Už tento víkend nás čekají hned tři turnaje, které můžete tipovat a získat tak potřebné body, ať už do celkového bodování nebo do Tipéra měsíce. Natipujte si turnaje OKTAGON 47, Bellator 300 a UFC Dawson vs Green.  

Tipér měsíce

Další možnost, jak vyhrát zajímavé ceny, je zapojit se do tipování a mít nejvíce bodů za měsíc. Pravidelná soutěž Tipér měsíce, která nese název značky našeho partnera PitBull West Coast, která vyrábí značkové oblečení a podporuje špičkové sportovce v řadě zemí a je partnerem prestižní evropské MMA organizace KSW, MMAsters League, Babilon a mnoha dalších. Kamennou prodejnu naleznete na adrese: Brněnská 24, Svitavy 56802. Jeden výherce obdrží každý měsíc voucher v hodnotě 1 000,- na nákup věcí od značky PitBull West Coast, které tímto také děkujeme za spolupráci. 

V průběhu sezóny se budeme i nadále snažit zvyšovat úroveň celého webu a přinášet zajímavá zlepšení. Připomeňme si, s jakými galavečery se můžete ve fantasy lize setkat. Určitě to budou turnaje UFC, OKTAGON, RFA, KSW. Ale zaměříme se také na větší turnaje organizací Bellator a PFL. Nově se budou tipovat kompletní turnaje! Tudíž budete muset ve svých znalostech ukázat velký přehled. Ten Vám později zajistí umístění v TOP 10 nebo Tipéra měsíce. Aktuální informace naleznete také na našem Instagramu MMA Shorties Fantasy League

Kromě tipování, můžete nyní turnaje také bodovat a vyzkoušet si roli rozhodčích. Do MMA Shorties Fantasy League jsme přidali funkci MMA Soudce, kde si jednoduše můžete nabodovat turnaje, které si pak porovnáte s oficiálními výsledky, ale také s ostatními uživateli a v procentech uvidíte, kolik měl váš výsledek %.  

 

Připomenutí bodování

Za uhodnutí vítěze zápasu dostává tipující 1 bod. Pokud trefí vítěze, tak se následně posuzuje tip na způsob ukončení, za který lze získat 3 body. Pokud tipující uhodne vítěze i způsob ukončení, tak se posuzuje i tip na kolo, za který je možné získat 5 bodů. Za “dokonalý” tip, tedy uhodnutí vítěze, způsobu ukončení i kola, lze maximálně získat 9 bodů. V případě, že tipující označí, že zápas skončí na body, může získat maximálně 4 body za vítěze a způsob ukončení, protože kolo se logicky neposuzuje.

Pro tipující jsou zároveň připraveny i dva druhy bonusů. Bonus 1 ve formě 5 bodů a stříbrného štítu na profilu dostane ten tipující, který uhodne všechny vítěze daného turnaje. Bonus 2 ve formě 10 bodů a zlatého štítu na profilu dostane ten tipující, který uhodne všechny vítěze i způsoby ukončení.

Záporné body za špatné tipy se neudělují. Takže platí, že čím více natipujete, tím více můžete případně získat bodů. Zapojit se můžete zde.

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *