Hlavní tahák večera? Karlos Benda nadšeně láká na mega zápas

Benda

Karlos Benda před časem informoval, že bohužel přišel o soupeře na blížící se turnaj Clash of the Stars 8, který se koná na konci června v Ostravě, takže se začalo pátrat po novém oponentovi, což není úplně snadný proces. Benda už by se totiž rád oprostil od romské komunity, která celou jeho Clash kariéru vlastně hodně provází, což má své výhody, ale i velké nevýhody.


Elektrizující! Procházka a Rakić se potkali tváří v tvář a Dana White šel radši do akce

„Přátelé, je zbytečné mi psát a vyptávat se, jak to teď vypadá skrze COTS 8. Aktuálně to řeším s vedením a nikdo nechceme dělat unáhlené závěry. Jen už jsem si prostě musel také dupnout a nenechat ze sebe dělat víte co. Každopádně, ve hře je fakt hodně zajímavých jmen. Některá jistě tušíte a z jiných budete překvapeni. Ještě nějaký čas na řešení je. Uvidíme, jak to dopadne,“ vzkazoval Benda během víkendu, ale dnes poslal přeci jen jinou zprávu. 

„Benda už to taky zabalil. Na pár Clashů chce klid a potom, KDYŽ UŽ TO BUDE, tak úplně jinak než do teď. Nazdar, smradi,“ oznámil totiž Benda, že už mu evidentně došla trpělivost.

Benda však naštěstí nekončí úplně. „Myslel jsem, že jsem to zabalil s čáve pro pár galavečerů. Ne, jako že nebudu zápasit já. Zápasit chci a co nejvíce. Miluju to. Ale prostě čáve teď chvíli ne. Alespoň pár galavečerů. Jinak na Clash 8 a 9 zápasit budu. Plus potom přijde něco obrovského,“ uvedl záhy Benda svá slova na pravou míru. Naštěstí tedy nekončí úplně, ale už nechce soupeře z řad Romů, což vlastně vyhlašoval po většině svých zápasů, ale nakonec to dopadlo jinak.
    

 Jak to aktuálně vypadá?

„Během necelého dvouhodinového tréninku mi přistálo kolem 20 zpráv, kde se ptáte, kdo bude soupeř, když tamten odpadl, jak to je a jak to není? Na Tik Toku jste prý slyšeli, že jeden čáve říká tohle a tamto, že prý na Clash 8 nebudu a že na Clash 9 půjdu s Mawarem. Prosím vás, všechno jednání a řešení je čistě mezi vedením Clash a mnou. Myslíte si, že nějaký trouba z Tik Toku ví nějaké bližší informace? Ne, lžou, snaží se být důležití nebo jsou kokoti. Vyberte si sami. Až budu moct něco říct, tak to samozřejmě řeknu. 

Jediné, co vás mohu trochu nalákat, je to, že dva dny zpět jsem se dozvěděl soupeře na Clash 9. Bude to něco velkého a něco obrovského. Asi by to měl být zápas večera. To zatím nevím. Zdůrazňuji však, že nic není ještě podepsané. Věci se mohou změnit, ale aktuálně to vypadá, že Clash 9 bude hrozný randál. A Clash 8? Tam asi budu mít jméno, které už jste v Clash viděli a nebo dá vedení šanci někomu novému. To vás asi nepřekvapuje. Řeší se to,“ reagoval Benda na svém IG profilu na zvěsti a rovnou navnadil na Clash 9, kde by měl mít nějaké mega zápas. Růžička, Mikulášek, Žralok nebo někdo jiný? To se časem dozvíme…
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *