Gábor Boráros se pochlubil chybnou smlouvou s ACA! Fanoušci nešetří kritikou

Boráros

V návaznosti na to, že se s RFA spojil jako moderátor turnajů a podcastů, se čekalo, že se Gábor Boráros se slovenskou organizací spojí i zápasově. To naznačoval i promotér Boris Marhanský, který byl kolem celé věci hodně tajemný, protože vítězi první OKTAGON Výzvy dobíhala smlouva se žlutočernou organizací. Boráros však nakonec nemíří do RFA, ale do ruské organizace ACA, což je hodně velké překvapení, které ne každý fanoušek úplně vítá.


Špatná zpráva pro RFA? Sivák si nastavil jasnou cenu za bitvu s Růžičkou

„Ahoj, přeji všem krásný den, je po Vánocích a Silvestru. Pokračuju ve všem, jak jsem řekl a slíbil. Jedeme dál a i v tomto roce pokračuji v kleci. Budu bojovat a také moderovat. Plus přijdou i další věci, ale ty jsou zatím překvapení. Sledujte mě, pokračuji ve všem, jak jsem slíbil. Přeji hezký den. Teď jedu do Trnavy, pak na trénink a do wellness. Budu tvrdě pracovat, abych byl úspěšný,“ nechal se Gábor Boráros slyšet na začátku tohoto roku. 

Málokdo asi čekal, že zmíněným překvapením Gábor myslí smlouvu s ruskou organizací ACA, ve které aktuálně působí slovenský kolega Tomáš Deák a ve které před časem zápasil i Michal Martínek, kterého už jsme však v posledních duelech mohli vidět v polském gigantu KSW.
Zajímavostí je, že se Gábor pochlubil chybným kontraktem. Na smlouvě totiž bylo uvedeno jméno Gabor Borasos. „Ano, vím, že nenapsali správné jméno, nemusíte mí to psát tisíckrát,“ doplnil Boráros do popisku příspěvku, aby se vyhnul dalším zprávám.

Angažmá v ruské organizace je samozřejmě stále hodně kontroverzní téma, takže množí fanoušci nešetřili ostrou kritikou. „Tam je oficiálně povolené prodávat zápasy, nebo jak?“ píše například jeden z komentujících s odkazem na kauzu, která se kolem Gábora v poslední době řešila. „Čečenci tě rozbijí na sra*ky,“ přidal se další fanoušek, který naráží na to, že Borárose v ruské organizaci čeká opravdu hodně silná konkurence. „Jdeš tam jako dárce krve,“ přitakává další komentář.

„Tak tohle je dno,“ nebo „Hnůj,“ zaznívá na profilu známého bojovníka, jehož datum premiéry zatím nebylo oznámeno. Dá se však očekávat, že po delší pauze se bude chtít Gábor dostat do akce co nejdříve.


1 komentář na “Gábor Boráros se pochlubil chybnou smlouvou s ACA! Fanoušci nešetří kritikou”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *