Gábor Boráros bude mít v RFA další uplatnění! Dojde i na zápas?

RFA Marhanský Boráros

Součástí posledního RFA turnaje, který se konal v maďarské Budapešti, byl i vítěz první řady reality show OKTAGON Výzva Gábor Boráros. Ten však nešel do boje, protože kauza kolem jeho posledního souboje stále nebyla uzavřena, ale představil se v roli moderátora a uvaděče. Organizace RFA s ním však evidentně i nadále počítá a případně by mohlo dojít i na zápas.


 

Velká rána pro Terminátora! Vémola musí před bitvou řešit obrovskou ztrátu

„Tím, že neumím dobře maďarsky, tak nevím, jak mu to šlo řečově, ale vypadal tam super, takže si myslím, že to šlo dobře,“ hodnotil promotér Boris Marhanský po turnaji.

„I já jsem měl ten pocit, že to šlo dobře,“ přidal se hned Boráros. „Přišli za mnou i kluci Maďaři, kteří mi rozuměli, a všichni mě pochválili, že jsem to dělal velmi šikovně a říkali, že to bylo dost super. Takže to je úspěch pro mě.“

„Potvrdím jeho slova, bylo to dost super,“ uzavřel promotér s úsměvem.


„Zatím jsme řešili věci pouze ohledně moderování v Maďarsku. Bude pro nás připravovat podcasty, ale zápasení pod námi se vůbec nebráníme. Gábor si ale nejprve musí smluvně dořešit své věci s bývalou organizací, aby to měl všechno čisté. Uvidíme, co přijde do budoucna,“ rozpovídal se Marhanský pro Sport.cz.

Kolem Gábora však aktuálně stále běží kauza v souvislosti s jeho posledním zápasem. Boráros sice nedávno doručil dokument, podle kterého proti němu není vedeno žádné řízení, ale to údajně nic neznamená, protože aktuálně by mělo docházet ke sběru důkazů a až na jejich základě se pak případně příslušné orgány zaměří na konkrétní hříšníky. „Jak to aktuálně s touhle kauzou vypadá? Nevím, nijak jsme to neřešili. Netuším. Ale podle toho, co říkal, tak už to policie neřeší. Pokud vím, tak by to mělo být uzavřené, zřejmě v jeho prospěch.“


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *