Frustrovaný Dominick Reyes má bohužel hodně špatnou zprávu

Bývalý titulový vyzyvatel v polo-těžké váze Dominick Reyes (12-4) se letos do oktagonu UFC vůbec nepodíval. Měl se však představit hned zkraje příštího roku na číslovaném turnaji UFC 297, kde se měl utkat s talentovaným Carlosem Ulbergem, ale Reyes se nakonec na tomto galavečeru nepředstaví! Proč?

Patrik Kincl reaguje na tvrdé ukončení rivala Karlose Vémoly

Bývalý titulový vyzyvatel UFC v polotěžké váze Dominick Reyes v sobotu oznámil, že jeho soupeř Carlos Ulberg byl vyřazen z turnaje UFC 297. Reyes v uvozovkách uvedl, že Ulberg je zraněný, a dodal, že je „frustrovaný, ale bůh má plán,“ napsal americký zápasník na Instagramu.

Jeden ze zástupců UFC pro server MMA Fighting potvrdil, že zápas bude pravděpodobně přeložen na turnaj UFC Atlantic City, které se koná 30. března v Boardwalk Hall. UFC 297 se koná 20. ledna ve Scotiabank Areně v Torontu. Očekávalo se, že zápas Reyes vs. Ulberg otevře hlavní kartu.

Reyes se naposledy objevil v oktagonu na turnaji UFC 281, kde utrpěl čtvrtou porážku v řadě v utkání s Ryanem Spannem. Od kontroverzní prohry v zápase s tehdejším šampionem Jonem Jonesem na UFC 247 šla jeho kariéra dolů, když třikrát za sebou prohrál po tvrdých KO v zápasech s Janem Blachowiczem, Jiřím Procházkou a Ryanem Spannem. 

Pro Ulberga je tento zápas příležitostí, jak získat cenný skalp. Od debutové prohry v oktagonu s Kennedym Nzechukwu na turnaji UFC 259 vyhrál produkt City Kickboxing pět zápasů v řadě. Naposledy na galavečeru UFC 293 udolal Da Woon Junga na submisi. 

UFC 297 – Fight Card:

Sean Strickland  vs.  Dricus Du Plessis 185 lbs

Raquel Pennington  vs.  Mayra Bueno Silva 135 lbs

Arnold Allen  vs.  Movsar Evloev 145 lbs

Neil Magny  vs.  Mike Malott 170 lbs

Brad Katona  vs.  Garrett Armfield 135 lbs

Gillian Robertson  vs.  Polyana Viana 115 lbs

Serhiy Sidey  vs.  Ramon Taveras 135 lbs

Chris Curtis  vs.  M. Barriault 185 lbs

Malcolm Gordon  vs.  Jimmy Flick 125 lbs

Yohan Lainesse  vs.  Sam Patterson 170 lbs

Charles Jourdain  vs.  Sean Woodson 145 lbs

J. Jasudavicius  vs.  P. Cachoeira 125 lbs

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *