Francis Ngannou má pro „skleněného“ Anthonyho Joshuu špatnou zprávu

Ngannou Joshua
Poté, co se Francis Ngannou nedomluvil s UFC na pokračování smlouvy, se mluvilo o tom, jak velkou chybu udělal. Dlouho totiž nemohl najít nové angažmá, takže se zdálo, že bude svého rozhodnutí litovat, ale opak je nakonec pravdou. Ngannou se totiž domluvil s organizací PFL na hodně pohádkovém kontraktu, který mu zajišťuje obrovské peníze, ale i volnost co do boxu, ve kterém nyní Francise čeká druhý velký boxerský souboj. 


 

Je to tady zase! Rakić vysvětluje, proč je Procházka falešný samuraj, a chlubí se zvěstmi, které slyšel

Ngannou už se v ringu minulý rok objevil a byla z toho obrovská senzace. V souboji s Tysonem Furym mu nikdo nedával sebemenší šanci, ale rodák z Kamerunu nakonec ukázal, že ho není radno podceňovat. S Furym totiž svedl vyrovnaný souboj a dokonce legendárního borce poslal do počítání. 

Nyní má před sebou Francis podobnou výzvu. Francis se totiž utká s Anthonym Joshuou. Kdy a kde na souboj dojde? 9. března a kde jinde, než v Saudské Arábii, která poslední dobou hostí podobné akce jako na běžícím páse.

Ngannou má jasný plán

„Vypadal úžasně. Respekt! Gratuluju mu,“ zhodnotil Ngannou poslední zápas Joshuy „Dělal svou práci správně. Byl rychlý a velmi přesný. Ale na druhou stranu si myslím, že se mu nedostávalo žádné odpovědi. Já na něj budu reagovat a pokusím se ho vyhodit z jeho komfortní zóny. Věci se změní. Bude to jiné. Nebudu tam jen tak stát a dívat se na něj. Bude to jiné. Budu mu tam házet bomby, se kterými se bude muset vypořádat. Myslím, že si bude hodně dávat pozor na to, co dělá.

Pokud AJ dostane ránu, jakou dostal Fury, nezaručuji, že se postaví. Slyšel jsem, že nemá bradu a je skleněnější. Chystám se zjistit, jestli to je pravda.

 

Nakonec je to skvělá věc pro nás oba. Mohl by to být můj bratr a já bych s ním stejně bojoval, protože to pozvedá nás oba, pozvedá to sport, pozvedá to kontinent. Není to o zápase. Nebojujete s někým, protože ho nenávidíte, bojujete s ním, protože je to výzva a zápas vždy pozvedne oba bojovníky.“

Ngannou má tedy v plánu být hodně aktivní, tak uvidíme, jak se mu bude dařit. S Furym totiž hodně překvapil, takže ho jistě Anthony nebude nijak podceňovat a naopak se bude chtít ukázat v té nejlepší možné formě, což slibuje hodně atraktivní duel, který jistě přitáhne i fanoušky MMA, kteří jinak boxu moc neholdují.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *