„Fanoušek“ po prohře v ACA volá po přestupu do Clash! Tomáš Deák pohotově reaguje

Deák

Včera byl na programu další turnaj ruské organizace ACA, na kterém se představil také slovenský zápasník a bývalý šampion organizací Fight Nights Global a OKTAGON MMA Tomáš Deák (23-13-1-1NC). Ten byl na poslední chvíli zařazen do Grand Prix bantamové váhy, takže měl v souboji s UFC veteránem šanci bojovat o finále, kam se mu však nakonec dostat nepodařilo, za což si vyslechl ostrou kritiku, na kterou sám pohotově reagoval.


Tvůrkyně pikantního obsahu se s tím nemazala a znovu Clash fandům ukázala své zbraně

„Clash of the Stars max. V Rusku se zahrabal na půlku života jen kvůli penězům. Nedivím se, že ani není motivace vyhrávat. Jsi strašně slaboučký a ani nevím, kdy naposledy jsi vyhrál. Popřemýšlej nad tím, ty slovenský Fergusone,“ vzkázal jeden z „fanoušků“ Deákovi, který si přitom v souboji s Bibulatovem nevedl vůbec špatně, ale ve třetím kole nakonec přeci jen padl a prohrál via TKO. Za svůj výkon se však rozhodně nemusí stydět.

„Samozřejmě se najdou i takové komentáře,“ reagoval Deák. „Naposledy jsem vyhrál v roce 2023, 2022 a ještě 28 krát předtím. Vzal jsem zápas se světovou špičkou a prohrál jsem. Dvakrát jsem vyhrál titul Fight Nights Global a jednou titul OKTAGON MMA. Mám 23 výher a dalších 7 nemám ani zapsaných. 13 zápasů jsem prohrál, ale vždy jsem se postavil a šel dál. A teď mi něco bude říkat hater, který nic nedokázal? Je sranda, že jsem nikdy neviděl hate od nějaké sportovce. Vždy to jsou jen přemoudřelí blbci, kteří ani nikdy nesportovali. Sedí jen s mobilem a mudrují.“

„V Rusku jsem se zahrabal na půl života? Ano, bojuju tady přes 10 let, ale můžu říct, že to stálo za to. Dvakrát jsem vyhrál titul, jednou měl zápas roku (2016) a jednou submisi roku (2022). Stálo to za to. Zalez tedy radši do kouta a svoje mindráky z dětství a nebo komplexy, které v sobě dusíš, ventiluj jinde a nemudruj o něčem, o čem nemáš ani páru. Radši si vezmi tenisky a běž sportovat. Vyventiluj se, uvolni endorfiny a budeš se cítit lépe. Pěkný víkend přeji.“

Samozřejmě není nutné vždy chválit, ale podobným reakcím, jako jsme viděli tu výše, se radši vyhněte, protože tím shazujete jen sami sebe. Tomáš šel do souboje s elitním soupeřem, se kterým dlouho držel krok, ale nakonec to nedopadlo, což se stává. Neznamená to však, že si zaslouží podobnou kritiku a zmínky o Clash a tak podobně.

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený ACA MMA 🇵🇸 (@aca_mma)


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *