Fanoušci už mají jasno! Kdo je favoritem souboje Vémola vs Langer?

Už dnes nás čeká další turnaj organizace OKTAGON, která se vrací do Bratislavy. Hlavním zápasem je titulový souboj a očekávaný zápas mezi šampionem Karlosem Vémolou a prozatímním šampionem Pavolem Langerem. Dále se představí Ivan Buchinger, Jakub Dohnal, Adam Palasz, Mateusz Legierski nebo Karol Ryšavý. Komu v těchto zápasech věří fanoušci a sázkaři? Celý turnaj můžete sledovat na TV Tipsport, kde bude k dispozici celá karta. Galavečer můžete také bodovat a tipovat na stránkách MMA Shorties Fantasy League, kde se můžete zapojit do soutěže o mobilní telefon Samsung Galaxy A54.

Promotér Ondřej Novotný předpovídá bitvu šampionů Vémola vs Langer

Pro představu nám poslouží údaje společnosti Tipsport, se kterou dlouhodobě spolupracujeme. Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 300 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

V sobotu 7.10. dopoledne bylo na očekávaný zápas vsazeno necelých 5,4 milionu Kč s tím, že  73 %, tedy 3,92 milionu Kč bylo vsazeno na výhru šampiona Karlose Vémoly. Na něj je aktuální kurz 1,50. Na prozatímního šampiona Pavola Langera je kurz 2,44 a vsazeno na něj bylo  1,42 milionu Kč, což je zbývajících 27 %. Hodně fanoušků zkouší sázku, že Vémola zvítězí na submisi v kurzu 2,90. Je zajímavé, že ještě na začátku týdne byly kurzy vyrovnané, ale po včerejším vážení je aktuálně velkým favoritem Vémola.
Na hlavní předzápas mezi Ivanem Buchingerem a Jakubem Dohnalem bylo zatím vsazeno necelých 1,4 milionu Kč s tím, že 85 %, tedy 1,17 milionu Kč bylo vsazeno na vítězství bývalého šampiona Buchingera. Na něj je aktuální kurz 1,31. Zatímco na českého zápasníka je kurz 3,22 a aktuálně ne něj bylo vsazeno 214,295 Kč, což je zbývajících 15 %. Fanoušci zde také zkouší sázku, že zápas bude mít více jak 2,5 kola v kurzu 1,56.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *