Fanoušci reagují na Mawarův překvapivý zápas! Růžička žádá o podporu

Růžička

Tadeáš Růžička se z Thajska, kde byl několik měsíců a kde stihl i jeden zápas, který prohrál kvůli velké tržné ráně v obličeji, do ČR vrátil s tím, že chce problematický rok 2023 hodit za hlavu a že chce ukázat, že je hlavně bojovník, který dokáže podávat skvělé výkony a bavit především svým umem a ne kontroverzí a kauzami, kterých se kolem něj objevilo hned několik. Bohužel se však ukázalo, že šlo zatím jen o prázdná slova. Sám Růžička se totiž na svém IG profilu pochlubil dalším agresivním videem. Nyní však má před sebou i zápas, který je hodně nečekaný a překvapivý.


Dámy a pánové, pozor! OKTAGON promotér Novotný avizuje splnění bájného slibu

Růžička po návratu z Thajska naléhal na RFA promotéra Marhanského, že chce další zápas, ale v RFA ho v blízké době neuvidíme. Stejně tak nenastoupí ani v bizarní stáji Clash of the Stars, kde by se výhledově nabízel souboj s Bendou, o kterém se už před skandály mluvilo. Mawar totiž nečekaně míří do organizace Valhalla Fighting, kde ho už příští týden čeká první zápas bez rukavic.

S kým se utká? Žádné velké známé jméno nečekejte. Jeho soupeřem bude Josef Škop, který se už v organizaci v minulosti představil. Je tedy jasné, že Mawar bude do souboje vstupovat jako velký favorit, ale zrovna v boji bez rukavic se může stát cokoliv, tak uvidíme, jak to nakonec dopadne.
„Bude zase bouchat po zavíračce?“ objevil se pod příspěvkem se staredownem komentář odkazující na Mawarovo nedávno řádění. 

„To nemyslíte vážně? Mawar bez rukavic. Chudák škop. Mawar 1 kolo KO win,“ předpovídá jeden z fanoušků.

„Tady každý věří Mawarovim ale neuvědomujete sim že Škop je fakt třída a klidně ho může seknout. Ke za mě rychlejší a tvrdší než Mawar. U Mawara jsou jen větší zkušenosti s většími zápasy. Tady to vidím 60/50 pro Mawara,“ přidal se další komentující, která avizuje, že zápas by nemusel být tak jasný, jak se na první pohled zdá. Na straně Růžičky totiž budou zkušenosti a tvrdost, ale je pravda, že box bez rukavic je speciální disciplína, která ne každému sedne.

„Chci všechnu svojí army v komentářích u všech příspěvků. Pojďte přebít ty krysy závistivé,“ reagoval sám Růžička na komentáře.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by VALHALLA FIGHTING BARE KNUCKLES (@valhalla.fighting)

 

 
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *