Fanoušci hodně překvapeně a kriticky reagují na Gábora Borárose v RFA

Boráros

Na první pohled se zdálo, že jde o aprílový vtípek, ale háček je v tom, že ani zdaleka není apríl. Organizace RFA totiž včera večer, tedy 15.11., oznámila, že její další akci, která se koná v Maďarsku, bude moderovat vítěz první řady reality show OKTAGON Výzva a jedna z bývalých hlavních vlajkových lodí OKTAGONu Gábor Boráros, což fanouškům vyrazilo dech.


 

Jiří Procházka přeci jen změnil názor na ukončení? Jak ho s odstupem vnímá?

„RFA Maďarsko uvádí novou tvář. Ale vy ho určitě znáte. Skvělý showman si přichází splnit svůj sen a stává se novou tváří maďarské scény. Už následující sobotu 25.11. budete moct sledovat, jak se Gábor pobije s novou výzvou a to moderováním galavečeru RFA 13 v budapešťské Bok Aréně. Gábore, vítej v týmu. Více informací už brzy,“ oznámila organizace RFA na svém IG profilu, že blížící se akci bude moderovat i Gábor Boráros, který byl doposud jasně a hodně těsně spjatý s OKTAGONem.

„Jak moc špatně na tom musíš být?“ reagoval například jeden z fanoušků na RFA IG profilu. Gábor se nejspíš i v návaznosti na suspendaci, kvůli které nemůže zápasit v organizacích OKTAGON MMA a FABRIQ MMA, v poslední době objevil hned v celé řadě reality shows. Po sociálních sítích tak kolovaly různé záběry, které Borárose nevykreslovaly úplně v tom nejlepším světle.
    

„Tohle snad nemyslíte vážně už. Vždyť jste se vyjadřovali proti němu…“ narážel jeden z fanoušků na nedávné vyjádření RFA promotéra Borise Marhanského, který se přestřeloval s Ondřejem Novotným skrze Tadeáše Růžičku.

„IQ komentujících po součtu by dohromady stovku nedalo. Jedna polovina zarytý fans jediný organizace, která neplatí fighterům. Druzí gaučoví povaleči závidící jakoukoliv korunu, úspěch či popularitu. Řídící se zákonem: „Já nemám, nikdo se o mě nezajímá a tak nepřeji druhým“. Chodící si zde pouze odplivnout do komentářů a na chvíli tak povznést svůj ubohý život.

Gábor si své odzápasil a po zraněních se zkouší uplatnit jako moderátor v RFA. Nevidím na tom nic špatného, pouze závist přítomných stejně jako by se řešilo, že Pepa dělal v Tescu a šel pro větší peníze dělat do konkurenčního řetězce glóbus. Bohužel lidé s nízkým intelektem nemají šanci pochopit,“ našel však Boráros i zastání.


  

Další fanoušci pak upozorňovali na to, že by role moderátora mohla být na Borárose moc, protože Gábor nikdy nevynikal svými jazykovými schopnostmi, ale je třeba si uvědomit, že bude galavečer probíhat v Budapešti, kde Boráros jistě využije svou maďarštinu.

Rozhodně si však nemusíme říkat, že angažmá s největší pravděpodobností znamená konec v organizaci OKTAGON MMA, což je možná Gáborovi jedno, protože v blízké době stejně do zápasu nastoupit nemůže. Uvidíme však, jak se ještě celá situace vyvine.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *