Elitní rozhodčí Goddard, kterého nemají Češi v lásce, hodnotí OKTAGON a české bojovníky

Goddard

Organizace OKTAGON MMA měla v minulosti poměrně velkou slabinu v rozhodčích, což se však v posledních letech v podstatě vyřešilo. Stále sice vídáme sporná rozhodnutí, ale to se běžně děje i v UFC a všech ligách a je to v podstatě nedílná součást MMA světa. OKTAGON totiž tento segment výrazně posílil a angažoval zkušená jména ze zahraničí, mezi kterými už byl i podle mnohých nejlepší rozhodčí na světě Marc Goddard, který si spolupráci s OKTAGONem pochvaluje.


Organizace RedFace po všech peripetiích a problémech hlásí velkou ztrátu

„Minulý rok jsem navázal spolupráci s OKTAGONem. Pracoval jsem pro ně v Německu na konci roku a také na začátku roku v Newcastlu. Nyní vyhlížím dubnový turnaj v mém rodném městě Birminghamu. Na to se těším. 

OKTAGON je skvělá další cesta pro bojovníky. Zdravá konkurence je vždy dobrá. OKTAGON a KSW k sobě mají hodně blízko, jak jsou ze sousedních zemí. Jsem moc rád, že mohu být stále na cestě a pracovat pro různé organizace. Jsem za to moc vděčný. 

     

Myslím si, že čeští bojovníci jsou skvělí a vždy byli. Postupně to roste a to hlavně v této části Evropy. Je tu spousta skvělých bojovníků,“ rozpovídal se Marc Goddard v rozhovoru pro MMA Shorties a Mixx Sports Media.

Znovu v akci tak Goddarda uvidíme na dalším OKTAGON turnaji, což bude akce OKTAGON 56, která se koná na konci dubna v Birminghamu, kde dojde na titulový souboj, ale i jména, jako je Rock, Frimpong a další. O zábavu tedy bude jistě postaráno

    

Novotný se děsí, aby Goddard něco, co udělal v PFL, neudělal i v Edenu

„Když uděláme úkrok stranou třeba do té Paříže na PFL, kde ti Marc Goddard zabije nejočekávanější zápas. To bych se posral jako promotér. Marc má přesně tyhle momenty – viz Jirka v UFC. Já se jenom děsím, že nám přijede zase do Edenu, protože si nás oblíbil.

Se mě ptají, jestli ho chci, na což odpovídám, že ano i ne. Je to jméno, ale není jednoduchý. My spolu nemáme vůbec žádný problém, mám ho rád a všechno dobré. Je zárukou nějaké kvality, ale je také zárukou svojského přístupu, který ukázal v PFL. Garantuju, že celé PFL je teď anti-Goddardovské,“ přiznal Ondřej Novotný ve svém vysílání, že Marc Goddard je zárukou kvality, ale i rizika. „Za mě to bylo brutálně necitlivé. Kdybych frajerům zaplatil balík, vypromoval to a takhle to dopadlo, tak jsem hodně nepříjemný a minimálně rok bych ho u sebe na turnaji nechtěl vidět, protože to je průser.“
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *