Dopadne to? Lajoš Klein po nádherné výhře ukázal na hvězdné jméno

Klein
Organizace UFC měla včera na programu další turnaj, kterému vévodil souboj těžkých vah Rozenstruik vs Gaziev. Byl to právě neporažený Shamil Ghaziev, kdo uštědřil první UFC prohru Martinu Budayovi, kterého dokázal ve druhém kole ukončit via TKO. Shodou okolností se teď Gaziev sešel na jedné kartě s Badyho kamarádem a kolegou Kleinem, který předvedl skvělý výkon a připsal si velmi důležitou výhru. Na jaké hvězdné jméno po souboji ukázal?


Doživotní stopky a pokuta! OKTAGON přísně reaguje na bitku v zákulisí

Klein se měl původně představit na prvním galavečeru UFC v Rijádu, kde se měl utkat se španělským bojovníkem Joelem Alvarezem. Jenže galavečer byl nakonec přesunut do Las Vegas, Alvarez nedostal potřebné vízum k pobytu v USA a Klein tak zůstal bez soupeře. Naštěstí se však našla náhrada, takže se nakonec střetl s AJ Cunninghamem (11-3), který zápas přijal doslova na poslední chvíli.

Klein nastoupil do zápasu jako velký sázkový favorit. Souboj začal svižnými kopy na hlavu z obou stran, ale ani jeden nedopadl čistě. Poté jsme viděli atraktivní souboj v postoji, ve kterém byl o něco přesnější slovenský zápasník, ale ani Cunningham nezaostával a tvrdě vracel. Lajoš přesně kopal a kombinoval údery na hlavu a tělo. Lajoš nakonec splnil úlohu favorita a necelou půl minutu před koncem prvního kola přišel tvrdý kop na tělo, po kterém šel soupeř k zemi, kde Klein přidal několik úderů a rozhodčí ukončil souboj před limitem! Klein tedy slaví páté vítězství v organizaci UFC z toho druhé před limitem. Po souboji navíc ukázal na hvězdné jméno.
 

„Doufám, že se po této výhře dostanu do TOP 15 a nebo se žebříčku alespoň přiblížím. Tento soupeř samozřejmě nebyl z TOP 15, ale původní soupeř Alvarez byl žebříčku hodně blízko. Doufám, že se dostanu mezi ty nejlepší a že můj další soupeř bude z TOP 15.

Nemám v hlavě nějaké konkrétní jméno. Dlouhodobě však mám zájem o souboj s Paddym Pimblettem. Byla by to pro mě hezká výzva. Je hodně slavný. Moc rád bych s ním zápasil. On a nebo někdo z TOP 15. Po zápase jsem v pořádku a bez zranění, takže chci znovu brzy zápasit. Jsem zdravý a hladový,“ ukázal Klein na Pimbletta, tak uvidíme, zda se mu toto přání splní.
 
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *