Dojatý Vašek Mikulášek nabízí rozuzlení včerejšího dramatického příběhu

Vašek Mikulášek, který má za sebou další kontroverzní zápas, musel včera odpoledne a večer bohužel řešit hodně nepříjemné problémy. Za bílého dne totiž přišel o svého psa, kterého nechal před obchodem, aby na něj počkal, ale někdo se očividně rozhodl, že si ho „vypůjčí“ a nepříjemný problém byl na světě.


 

Souhlasíte? Jiří Procházka nabídl seznam 5 nejlepších bojovníků všech dob

Vašek na svém IG profilu včera odpoledne prosil o pomoc při hledání fenky Cloui, kterou nechal před obchodem, odkud prý byla odcizena.

Vašek tak celé odpoledne chodil po Praze ve snaze svou fenku najít.

„Tak poslední update. Prý mi srazilo Cloui auto. Je u veterináře. Jedu tam. Díky všem za pomoc,“ informoval nakonec Vašek Mikulášek před půlnocí. 
  

Jak to s Cloui nakonec dopadlo? „Omlouvám se, že jsem nedával info. Cloui budu mít za chvíli doma. Má zlomená žebra, zlomené zuby a pohmožděný močák. Absolutně nevím úplně všechny věci ještě. Až budu vědět, tak dám další info. Děkuji všem za sdílení a všechno. Cením, že se objevila taková armáda lidí, kteří pomáhali hledat. Je to totiž skoro jako moje dítě. Jsem rád, že se našla, i když ne v nejlepším stavu. Bude v pořádku a to je důležité. Díky moc, lidi. Vážím si toho.“

Fenka tedy nakonec skončila se zraněními, ale ta snad nejsou nijak vážná, takže by měla být v blízké době v pořádku.
 

Mikulášek už si vyhlédl dalšího soupeře

„Je čas otočit list a přichází nová kapitola, což je Clash of the Stars. Momentálně je na mém talíři datum 22. června v Ostravě. Tam nesmím chybět. Jsem král všech vajec, všech rozdrcených vajec a míchaných vajec. Každopádně se mega těším domů a doufám, že se na mě těšíte taky. Nesmím chybět, i kdybych si to měl zaplatit, že tam budu zápasit, tak tam budu zápasit.

Můj soupeř nechci, aby byl někdo jiný než to tlusté prase Dynamic. Ten zbytečný budižkničemu. Jestli nejsi posera, tak jdeme na to. Já, Václav Baba Jaga Mikulášek, tě vyzývám na tři krát tři minuty box v malých rukavicích. Dostaneš bití jako malá šlapka,“ potvrdil Mikuláše, že má o souboj opravdu zájem a rovnou navrhl i pravidla.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *