Do čtvrtice všeho dobrého! Adesanya reaguje na KO výhru nad rivalem Pereirou

Adesanya

Máme za sebou turnaj UFC 287, který v hlavním zápase nabídl další pokračování velké rivality Adesanya vs Pereira, která se už roky táhne napříč bojovými sporty. Dnes ráno se oba borci utkali po čtvrté s tím, že zatím se vždy z výhry radoval brazilský bojovník Alex Pereira. I dnes byl na konci druhého kola zdánlivě blízko další výhře, ale Adesanya zahnaný na pletivo dokázal pekelně zakontrovat a nakonec si odnesl důležité KO vítězství, na které byl samozřejmě patřičně hrdý.

Šampion Alex Pereira popisuje dvěma slovy Procházku a pálí do Chimaeva

„Rád bych teď vám všem poslal vzkaz, takže mě dobře poslouchejte. Doufám, že všichni do jednoho budete mít šanci jednou cítit takové štěstí a radost, jako to mám právě já. Opravdu doufám, že se vám to alespoň jednou v životě podaří. Nevede k tomu však snadná cesta. Nikdy nebudete skutečně šťastní, pokud si pro to nepůjdete. Můžete padnout na dno, můžou vás odepisovat, můžou vám klečet na krku, ale nikdy nesmíte zůstat na zemi. Musíte se zvednout a pak dosáhnete skutečného štěstí. Já mám to požehnání, že mohu tenhle pocit zažívat znovu a znovu a znovu,“ poslal Adesanya celému světu jasný vzkaz. Konečně totiž na čtvrtý pokus vyzrál na svého rivala, kterého měl mnohokrát na lopatě, ale nakonec stejně vždycky prohrál. To však už nyní neplatí.
   

„Říká se, že pomsta je sladká a všichni dobře vědí, že mám sakra mlsný jazýček. Tohle bylo pořádně sladké. Jsem moc rád, že se mi to povedlo. Alex je skvělý šampion. Dneska možná přišel o opasek, ale už navždy bude šampion. V jeho příběhu jsem já ten záporák. Dnes to však bylo o mém příběhu, který se zapíše do historie,“ pokračoval Adesanya, který tak v MMA srovnal sérii na 1:1.

„Říkal jsem, že ze z lovce stane lovená zvěř. Děkuji Alexovi za všechno, protože díky tomu jak mě porážel jsem se stal lepším bojovníkem. Donutil mě se zlepšovat. Tahle příprava byla pekelná. Možná jste viděli nějaká moje videa, ale to je jen zlomek toho, co se dělo za zavřenými dveřmi. Mám rád dovolené, ale teď jsem si to odpustil a jen jsem makal. Byl jsem pořád unavený, abych pak v zápase nebyl. V té poslední sekvenci jsem to trochu přihrál, abych ho nalákal. To poslední kladivo tam čekalo už od roku 2017.“

MMA nám tedy napsalo další epický příběh, který však asi ještě není úplně u konce…


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *