Děsivý pohled! Vlk Khamzat Chimaev přiznal vážné zdravotní problémy

Chimaev svého času prohlašoval, že by klidně mohl zápasit každý měsíc, čehož se nějakou dobu i držel, ale poté přišly zdravotní problémy, které s sebou přinesly i velkou neaktivitu. Khamzat tak nyní zápasí jen zhruba jednou do roka, což je samozřejmě hodně málo. Má to však svůj důvod, který nyní Vlk odhalil.


 

Žralok se Mikuláškovi snažil dokázat svou orientaci, ale bohužel selhal

„Byl jsem hodně nemocný. Měl jsem zraněnou ruku, takže jsem se nemohl hned vrátit do boje. Chci jen všem říct, že se chci vidět v boji víc než vy všichni. Miluju tuhle práci. Budu dělat a dokazovat, že jsem nejlepší. Děláme, co jen jde a brzy se snad vrátím k tréninku,“ přiznal Chimaev zdravotní problémy.

V návaznosti na souboj Chimaev vs Usman se totiž počítalo s tím, že by měl jít  Vlk o titul se Stricklandem, ale nakonec byla potvrzena bitva Strickland vs Du Plessis a nyní víme proč. Chimaev totiž měl a stále má zdravotní problémy, které ho hodně omezují.


Navzdory problémům Chimaev cílí na možnou akci roku, kterou dostaneme v dubnu. „UFC 300, řekněte Danu  Whiteovi, aby to zařídil,“ vzkázal rázně Khamzat. 

Chimaev, který se narodil v Čečensku a nyní trénuje ve Švédsku a Dubaji, byl v posledních letech jedním z nejslibnějších kandidátů na titul v UFC. V organizaci má bilanci 7-0 s tím, že pět zápasů skončilo vítězstvím před limitem. Zápasil ve welterové i střední váze, ale očekává se, že by se někdy mohl představit i v polo-těžké váze? Že by šance na duel Chimaev vs Procházka?  


2 komentáře na “Děsivý pohled! Vlk Khamzat Chimaev přiznal vážné zdravotní problémy”

  1. Pingback: Čára přes rozpočet? Karlos Vémola dostal od OKTAGONu po tvrdém KO stopku

  2. Pingback: Výzva, ale i jedinečná šance si změnit život! Pirát má před sebou obrovsky náročný boj

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *