Děsivá nehoda na motorce a PFL hvězda Doumbé je rázem bez soupeře

V pondělí organizace PFL oznámila, že francouzský zápasník Cedric Doumbé prodloužil smlouvu s organizací a zároveň jeho další souboj, který se uskuteční na galavečeru Bellator Champions Series v Paříži. Ani ne 24 hodin po oznámení zápasu s Derekem Andersonem je vše jinak.


A další?! Slovenský bijec Attila Végh přišel o dalšího velkého sponzora

Podle tiskové zprávy, kterou organizace Bellator zaslala agentuře AFP, měl Doumbé zápasit v rámci „Bellator Champions Series Paris“. Více než dva měsíce po bizarní porážce od Bakiho Chamsoudinova se francouzský bojovník Cedric Doumbé vrátí do oktagonu, kde se měl původně střetnout s Američanem Derekem Andersonem, ale z tohoto souboje nic nebude. 

Zápas byl tedy oficiálně zveřejněný pouze necelý 24 hodin. Američan však o den později, v úterý 23. dubna, oznámil své odstoupení. Důvod? Vážné zranění nohy, které utrpěl při nehodě na motorce. Francouz se tak necelý měsíc před plánovaným návratem ocitl bez soupeře.  Anderson sdílel fotografii své těžce zraněné nohy a prozradil, že se v úterý 23. dubna stal účastníkem nehody na motorce. 

„Mám vás všechny rád. Srážka a útěk. Moc mě mrzí, že jsem ten zápas nestihnu, ani nevíte jak. Další motorku už mít nebudu.“ Velmi vážný zdravotní problém bude znamenat, že se nebude moci utkat s Cedricem Doumbé. 

Přítomnost či nepřítomnost Cedrica Doumbého na kartě Bellatoru byla po oznámení odstoupení Dereka Andersona logicky zpochybněna. Podle informací deníku Le Parisien však Bellator  usilovně pracuje na tom, aby mu našel nového soupeře a rodáka z Doualy na akci udržel.

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený Derek “Barbaric” Anderson (@derekbarbaricmma)
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *