Denis Frimpong má špatnou zprávu pro Radka Roušala! Co na něj chystá?

Roušal

Teď už má sice konečně soupeře, ale není to tak dávno, co finalista anglické OKTAGON Výzvy Denis Frimpong pálil na všechny strany ve snaze si domluvit nějaký zápas. Zkoušel to například na Matěje Kuzníka, ale několik výstřelů vyslal i směrem k Radku Roušalovi, který však výpady úplně přešel. To však neznamená, že je konec.


 

Drzý Čert Indra byl při ničení Bejrova auta vážně zraněn a možná přijde o nohu?

„Na sociálních sítích mě vyzývá hodně bojovníků, ale nemají žádná čísla. Nechci je jmenovat, ale furt mě někdo vyzývá a něco mi píšou. Mají třeba tři tisíce sledujících, tak proč bych s nimi zápasil? Tak už to v dnešní době totiž funguje, co mi dá nějaký neznámý Angličan?“ rozpovídal se Roušal před turnajem OKTAGON 54 pro Sport.cz.

Čísla však řeší jen v případě, když ho někdo vyzývá na sociálních sítích. Pokud přijde nabídka přímo od OKTAGONu, tak je to jiná, „Když mi napíše sám, tak se na něj podívám. Od OKTAGONu se na soupeře podívám jen na YouTube, kde mrknu na to, jakou má zem a podobně. V tomhle případě to neřeším.“

Je jasné, že jak se bude Roušalovi dařit, tak bude výzev čím dál tím více, „Dnes už nikdo nechce makat, všichni jedou sociální sítě a podobně. Myslím si, že generace jde do hajzlu. Jsme taková poslední generace samců a pak už to bude jen a jen mizet. Protože když se podívám na mladé kluky, co jsou ochotni udělat za peníze, když například na TikToku olizují ponožky, tak je to hrozné. Pak budu mít dítě a ono se bude na tohle dívat?“
Frimpong hodlá vydržet

„Pokud nevíš, kdo jsem, tak jak můžeš vědět, že jsem parazit? Věř mi, budu tě pronásledovat jako smrad všude, kudy půjdeš, doku nekývneš na zápas. Můžeme si to dát v 68 kilech, pokud je pro tebe 70 moc. A protože nezápasíš v Anglii, tak si to klidně můžeme dát v Praze,“ reagoval Frimpong na Roušalovo další vyjádření a slíbil, že se souboje jen tak nevzdá a že po něm bude dále volat.

V první řadě by se však měl soustředit na svého dalšího soupeře, kterým bude v Birminghamu Mullen, tak uvidíme, jak si Denis povede.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *