Dana White prozrazuje, proč spíš neuvidíme završení trilogie Adesanya vs Pereira 3

White Adesanya Pereira

MMA nám skrze turnaj UFC 287 napsalo další epický příběh. Israel Adesanya a Alex Pereira se spolu potkali ve čtvrtém zápase s tím, že zatím se vždy z výhry radoval jen Poatan. Adesanya však dokázal doručit to, co slíbil a rivala konečně tvrdě ukončil ve druhém kole via KO. Celkově je tedy bilance 3:1, ale v MMA 1:1, takže se samozřejmě nabízí možné završení trilogie, které však UFC prezident Dana White neočekává.

Brzy se uvidíme! UFC elita reaguje na Adesanyovo KO a návrat na trůn

„Upřímně si myslím, že se Pereira přesune do polo-těžké váhy. Je obrovský. Teď to bylo tak, že mu hodinu před vážením stále zbývaly dvě libry (necelé kilo). Je opravdu velký. Neříkám, že to tak určitě bude, protože je to koneckonců i na něm a váhu splnil, ale počítám s tím, že se bude chtít přesunout do polo-těžké váhy. Vůbec by mě to nepřekvapilo a spíš to očekávám,“ vysvětlil Dana White, proč zatím nemá završení trilogie vůbec v hlavě.

O možném přestupu už několikrát mluvil i trenér, mentor a kamarád Glover Teixeira, který dokonce naznačoval, že by mohl Pereira dojít až do těžké váhy. Uvidíme tedy, jak se sám Alex rozhodne.

Adesanya se navíc nechal slyšet, že další zápas s Pereirou v blízké době nevyhlíží. Už první zápas mu prý totiž v podstatě věnoval po výhře nad Stricklandem, protože v divizi nebyl nikdo další, ale nyní, pokud chce Poatan další šanci, tak si jí prý bude muset vybojovat s borci ze špičky divize, kde máme Whittakera, Vettoriho, Costu a navíc se o slovo stále hlásí i Chimaev, který si prý jde pro titul ve střední váze.

Pokud by se však Pereira skutečně přesunul výš, tak bychom se přiblížili možnému souboji Procházka vs Pereira, který by vyhlížel doslova celý MMA svět.
    

Adesanya a jeho reakce na výhru

„Rád bych teď vám všem poslal vzkaz, takže mě dobře poslouchejte. Doufám, že všichni do jednoho budete mít šanci jednou cítit takové štěstí a radost, jako to mám právě já. Opravdu doufám, že se vám to alespoň jednou v životě podaří. Nevede k tomu však snadná cesta. Nikdy nebudete skutečně šťastní, pokud si pro to nepůjdete. Můžete padnout na dno, můžou vás odepisovat, můžou vám klečet na krku, ale nikdy nesmíte zůstat na zemi. Musíte se zvednout a pak dosáhnete skutečného štěstí. Já mám to požehnání, že mohu tenhle pocit zažívat znovu a znovu a znovu,“ poslal Adesanya celému světu jasný vzkaz. Konečně totiž na čtvrtý pokus vyzrál na svého rivala, kterého měl mnohokrát na lopatě, ale nakonec stejně vždycky prohrál. To však už nyní neplatí.
   

„Říká se, že pomsta je sladká a všichni dobře vědí, že mám sakra mlsný jazýček. Tohle bylo pořádně sladké. Jsem moc rád, že se mi to povedlo. Alex je skvělý šampion. Dneska možná přišel o opasek, ale už navždy bude šampion. V jeho příběhu jsem já ten záporák. Dnes to však bylo o mém příběhu, který se zapíše do historie,“ pokračoval Adesanya, který tak v MMA srovnal sérii na 1:1.

„Říkal jsem, že ze z lovce stane lovená zvěř. Děkuji Alexovi za všechno, protože díky tomu jak mě porážel jsem se stal lepším bojovníkem. Donutil mě se zlepšovat. Tahle příprava byla pekelná. Možná jste viděli nějaká moje videa, ale to je jen zlomek toho, co se dělo za zavřenými dveřmi. Mám rád dovolené, ale teď jsem si to odpustil a jen jsem makal. Byl jsem pořád unavený, abych pak v zápase nebyl. V té poslední sekvenci jsem to trochu přihrál, abych ho nalákal. To poslední kladivo tam čekalo už od roku 2017.“


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *