Další velký problém? Tadeáš Růžička má bohužel špatnou zprávu

Růžička

Poté, co se vrátil z Thajska, kde byl několik měsíců a stihl i jeden zápas, si Tadeáš Růžička poměrně překvapivě domluvil souboj v rámci organizace Valhalla Fighting, kde měl bojovat bez rukavic, což slibovalo atraktivní a zajímavou podívanou. Bohužel, jak asi čekáte, to má jedno velké ale…


A jsou tady výmluvy? Trenér vysvětluje, proč Rakić neudržel s Procházkou tempo a prohrál

„Zdravím všechny fanoušky organizace Valhalla Fighting. Mám pro vás špatnou zprávu. Ve středu při dělání váhy jsem omdlel. Ztratil jsem vědomí, což se mi nikdy běžně nestává. Šel jsem na krev a bylo mi zjištěno, že jsem si z Thajska přivezl zlatého stafylokoka a streptokoka. Začal jsem s tím tedy bojovat. Šel jsem na infuze a vyzkoušel jsem různá nakopnutí organismu. Bohužel mám do teď zimnice a oslabené celé tělo. Nemohu se tedy dnes ukázat, ale o zápas nepřijdete. Vím, že spoustu z vás chtělo vidět, jak dostanu granáty od Škopa. Mnozí však také chtěli vidět můj výkon. Zápas určitě dostanete na další Valhalle,“ informoval Tadeáš Růžička, že má bohužel zdravotní problémy, které ho do zápasu bez rukavic zatím nepustí.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by VALHALLA FIGHTING BARE KNUCKLES (@valhalla.fighting)

 
      

Růžička popsal, co se minulý rok stalo

„Nechci úplně popisovat celou tu situaci, ale bylo to prostě tak, že to byl úplně přeplý frajer na Strossmayerovu náměstí, co rozmrdával zastávky, nadával tam, řval tam. My jsme šli zespodu z Vltavské směrem nahoru s holkou. Z dálky jsme ho slyšeli a já jí říkám, hlavně prosím tě, jdeme pryč. Vyhneme se mu. Já jsem šel úplně doprava. Ona mě klasicky neposlechla. Šla kolem něj. Řekla mu drž hubu, takže frajer hned směrem k ní nadávky, tohle a tamto a pak se napřáhl. Už jsem se úplně rozeběhl a zastavil jsem ho… Prostě by tam chcípla. To byla situace, kdy jsem neměl kurva na výběr. Ani jsem to nechtěl udělat,“ popsal Růžička poprvé pro kanál Willy Cao.

To, co nastalo poté, bohužel víme z videa, které minulý rok kolovalo sociálními sítěmi. Mawar, jako už od počátku, situaci podává tak, že bránil svou přítelkyni. Lidé v komentářích se však zamýšlí nad tím, jak moc se dá Růžičkovi věřit. Jeho agresivní výlevy, které se pravidelně opakují, mu bohužel moc důvěryhodnosti nedodávají.

Věříte Růžičkovu popisu incidentu?

Nahrávání ... Nahrávání ...
 

1 komentář na “Další velký problém? Tadeáš Růžička má bohužel špatnou zprávu”

 1. zdravím ,
  nechcete psát o někom jiném!?
  Tento člověk je k blití!!!
  Třeba o mně a mojiem Hobby?
  Za svůj život jsem do toho narval jmění!!!!
  Které jistě zaujme spoustu lidí v CZ !!!!
  Emeil máte ,tak do toho
  pane Redaktore
  Pavel
  😉
  😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *