Další tlačenka? Přemožitel Martina Budaye se utká s prověřeným UFC borcem z TOP 15

Gaziev

Dagestánský zápasník žijící v Bahrajnu Shamil Gaziev (12-0) má na březen přichystaný další zajímavý zápas. Gaziev nepolevuje v rychlém tempu a poté, co si v prosinci připsal vítězství nad slovenským zápasníkem Martinem Budeyem, ho čeká další hodně zajímavý soupeř z TOP 15.


Další velké selhání na staredownu! Za lajk létaly pěsti a Novotný s Nerudou museli do akce

Shamil Gaziev donedávna ničil své soupeře v organizacích Brave CF, Ares nebo AMC. Následně zvítězil v projektu Contender Series, díky čemuž získal smlouvu a souboj na galavečeru UFC 296, kde porazil slovenského těžkotonážníka Martina Budaye na TKO ve druhém kole. Nyní chce ve svém druhém zápase pod hlavičkou UFC udělat velký dojem a blýsknout se dalším ukončením. 

V cestě mu bude stát zkušený Jair Rozenstruik. Dvanáctý zápasník žebříčku těžkých vah UFC, který neprožívá zrovna nejlepší období. Do organizace UFC sice vstoupil impozantně a vybojoval čtyři vítězství před limitem, ale pak začal narážet na přední zápasníky divize a z posledních osmi duelů má bilanci 3-5.  
Rozenstruika čeká v Gazievovi další těžká zkouška. Ten dosud ve 12 profesionálních zápasech neprohrál a navíc se k bodovým rozhodčím podíval pouze v jediném případě. Gaziev se také nedávno vydal do francouzského gymu MMA Factory, kde potrénoval s bývalým prozatímním šampionem UFC Cirylem Ganem.  

Tento zajímavý souboj se uskuteční 3. března v Las Vegas. Na kartě se představí také Muhammad Mokaev, kterého čeká důležitý zápas s Alexem Perezem. Na stejném turnaji uvidíme také slovenského bojovníka Lajoše Kleina, který bude čelit Španělovi Joelu Alvarezovi.

UFC Fight Night – Fight Card:

Umar Nurmagomedov vs. Bekzat Almakhan
Jairzinho Rozenstruik vs. Shamil Gaziev
Vitor Petrino vs. Tyson Pedro
Alex Perez vs. Muhammad Mokaev
Matt Schnell vs. Steve Erceg
Joel Álvarez vs. Ľudovít Klein
Aiemann Zahabi vs. Javid Basharat
Christian Leroy Duncan vs. Cláudio Ribeiro
Vinicius Oliveira vs. Yanis Ghemmouri
Mohammad Yahya vs. Brendon MarotteNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *