Další problém a zrušený zápas na UFC turnaji v Saudské Arábii?!

Generální ředitel UFC Dana White na sociálních sítích oznámil, že první cesta UFC do Saúdské Arábie se uskuteční 22. června. Hlavním tahákem tohoto očekávaného turnaje v Rijádu bude duel Robert Whittaker vs Khamzat Chimaev, ale zároveň bylo ohlášeno několik dalších hodně zajímavých zápasů, ale vypadá to, že o jeden z hlavních taháků nakonec přijdeme…


Šampion Islam Makhachev nelítostně utřel sebevědomého Dustina Poiriera

V hlavním zápase se utká bývalý šampion střední váhy Robert Whittaker s neporaženou vycházející hvězdou Khamzatem Chimaevem. Jako hlavní před-zápas pak White oznámil zápas mezi Sergeiem Pavlovichem a Alexandrem Volkovem. A právě tento zápas se zdá v ohrožení. 

Začátkem tohoto týdne byl pro turnaj UFC 302 oznámen souboj v těžké váze mezi Alexanderem Volkovem a Jailtonem Almeidou. O tomto zápase informovali uznávaní novináři a relevantní zdroje, ale o den později byl místo toho oznámen zápas Alexander Volkov vs. Sergei Pavlovich pro galavečer UFC v Saúdské Arábii. Co se tedy stalo?

Podle Marcela Dorffa z Eurosportu byl zápas Almeida vs. Volkov skutečně v plánu, dokud nedošlo na poslední chvíli ke změně. Problém tohoto náhlého rozhodnutí? Volkov a Pavlovich spolu již několik let trénují a ani jeden ze sportovců o tom, že je zápas rezervován, nic neví! Ruský server Red Fury MMA uvádí, že oba strany byly tímto oznámením překvapeny a rozrušeny. 

Kromě toho nejmenovaný zdroj sdělil serveru RingSide24 následující: „Volkov a Pavlovich se spolu nechystají bojovat, mají dobré vztahy, pravidelně spolu trénují. Takový zápas je možný pouze v případě, že se bude jednat o titulového vyzyvatele nebo titulový zápas. Volkov už měl také v ruce smlouvu na zápas s Brazilcem Jailtonem Almeidou. Nyní budou probíhat jednání mezi UFC a manažery, aby byl zápas mezi Volkovem a Pavlovichem zrušen.“
 
Organizace UFC tedy oznámila další zápas, který nebyl podepsán. Jak jinak by mohli být zúčastnění zápasníci tímto oznámením „překvapeni“? Není to zdaleka poprvé, protože se jedná o zavedenou taktiku nátlaku na bojovníky, aby přijali zápasy nebo podmínky.
 
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *