Cverna reaguje na porážku s Princem. Zapomněl na smlouvu s IAF?

Cverna

Alexander „Cverminátor“ Cverna (10-3) se v sobotu představil ve francouzské organizaci Hexagone, kde se střetl s bývalým soupeřem Karlose Vémoly Princem Aounallahem. Souboj však nevyšel podle jeho představ a Cverna padl v prvním kole na TKO. Nyní se Alex vyjádřil ke svému výkonu, ale také přiznal, že zapomněl na titulový duel s Jevgenijem Orlovem!

Absolutní krádež! Zápasníci reagují na duel Fury vs Ngannou

Prince Aounallah minulý rok přestoupil do těžké váhy, kde se mu evidentně daří. Před včerejším titulovým soubojem s Alexem Cvernou měl na svém kontě tři vítězství z posledních tří duelů. Cvernu tak nečekalo nic lehkého, což Prince potvrdil hned v úvodu zápasu. Aounallah dostal Cvernu na zem, kde ho zasypal tvrdými údery a souboj skončil v polovině prvního kola. Cverminátor tak na titul francouzské organizace Hexagone MMA nedosáhl. 

„Ahoj, jen se chci trošku vyjádřit ke svému zápasu. Bylo tam strašně moc chyb, to zaprvé a zadruhé mě sežrala velikost toho zápasu, že jedeme o ten pás. Nebyl jsem to já. Opravdu mě to sežralo, zatuhly mi nohy, zatuhnul jsem celej, Jdeme dál, čeká mě boxerský zápas, tam to vyřešíme a pořešíme další věci,“ řekl Cverna na svém Istagramu, kde také zmínil souboj s Jevgenijem Orlovem, na který prý ale „zapomněl“.

„Měl jsem nastoupit na turnaji I Am Fighter, ale jelikož jsem na to zapomněl a oni mi volali, že s nimi mám smlouvu. Já se na tu smlouvu musím doma podívat a když nedodržím tu smlouvu, tak tam bude velká pokuta, která obnáší nějakých 5,000 euro, tak se na to musím podívat, zítra se to rozsekne,“ řekl k zápasu s Orlovem, který se má uskutečnit 11.11. na turnaji RFAxIAF. 

„Také bych chtěl poděkovat organizaci, která si mě tam pozvala. Čekal jsem lepší a tvrdší zápas, chtěl jsem se s ním pobít, ale nešlo to. Měl taktiku, že se mnou půjde na zem, hned mě stáhl na zem. Já jsem sebou neměl žádného trenéra na to, aby mi poradil, co mám udělat na té zemi. Prostě jsem tam dělal kraviny na té zemi. Poslouchal jsem sice trenéra, dával jsem tam nějaké údery, které ale nic nedělaly. Já jsem se tam potřeboval hýbat a jak jsem tam neměl žádného trenéra na to, tak  jsem se nemohl pohnout do stran a nevěděl jsem, co mám v tu chvíli dělat. Sice to vím, co mám dělat, ale v tu chvíli mi to prostě nezapínalo…“ doplnil Cverna k samotnému zápasu s Princem. 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *